عمومی

کوین فایگی در نوشتن داستان Spider-Man No Way Home نقش مهمی داشته است

کوین فایگی در نوشتن داستان Spider-Man: No Way Home نقش مهمی داشته است

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) خیلی زود به احتمالا محبوب‌ترین اثر دنیای سینمایی مارول تبدیل شد، اما بعید نبود اتفاقات آن بسیار متفاوت‌تر از آن چیزی باشد که اکنون می‌بینیم.

اخطار: اگر فیلم No Way Home را تماشا نکرده‌اید به خواندن مطلب ادامه ندهید

مطلب پیشنهادی:معرفی کارنیج – کابوس مشترک مرد عنکبوتی و ونومبگذار خون جاری شود
معرفی کارنیج – کابوس مشترک مرد عنکبوتی و ونوم

طبق گزارش جدیدی که The Wrap منتشر کرده، شخصیت‌های قدیمی نظیر دکتر اختاپوس (آلفرد مولینا) و گرین گابلین (ویلم دفو) قرار بود حضور بسیار کوتاهی در «راهی به خانه نیست» داشته باشند و آن‌ها را تنها در صحنه‌های پس از تیتراژ ببینیم. با این حال، پیشنهاد کوین فایگی، مدیر استودیوهای مارول، فیلم‌نامه را دچار تغییرات اساسی کرده است.

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

کریس مک‌کنا، یکی از نویسندگان اصلی فیلم، توضیح داد ایده ابتدایی No Way Home شامل آغاز داستان دقیقا پس از ماجرای Far From Home بود. سپس استودیو قصد داشت دکتر استرنج (با بازی بندیکت کامبربچ) را به فیلم بیاورد و نهایتا شاهد حضور برخی ویلن‌های قدیمی در صحنه‌های پس از تیتراژ باشیم.

همین‌جا بود که کوین فایگی نظر جالب توجه خود را به تیم نویسندگان منتقل کرد. مک‌کنا گفت:

کوین اینجا به ما گفت: «آن ایده‌ که تمام این شخصیت‌های منفی را در کنار هم قرار می‌دهد به یاد دارید؟ ایده شش خبیث. چرا ما اینکار را در یک فیلم انجام ندهیم؟ فیلم را اصلا با محوریت همین ایده بسازیم.» و بعد کلی ایده روی کار آمد و همه چیز باز شد.

در هر حال «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» با همین ایده‌ها پرورش یافت و نهایتا شاهد ایجاد یک پدیده فرهنگی عظیم و شگفت‌انگیز بودیم. این فیلم هم‌اکنون دهمین فیلم پرفروش تاریخ ایالات متحده است و یکی از موفق‌ترین فیلم‌های دهه اخیر لقب گرفته.

مطلب پیشنهادی:13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شدادامه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول
13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شد


ویجی‌لاگ پلاس: مود جدید فورتنایت و تاریخ انتشار احتمالی گاد آو وار رگناروک

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا