عمومی

گپ تایم مشکلات بخش نظرات سایت و گپ آزاد و بازگشت قابلیتهای حذف شده

گپ تایم: مشکلات بخش نظرات سایت و گپ آزاد بازگشت قابلیت‌های حذف شده

این اولین پست گپ تایم برای گفتگوی آزاد بین کاربرانه. خیلی از شما کاربرها طی چند روز اخیر متوجه یک‌سری مشکلات سایت بودید و می‌دونید که تعداد کمی ترول و اسپمر آرامش بخش نظرات رو به هم ریختن.

از دیشب تا امروز تعداد زیادی از بچه‌های سایت مشغول پاک کردن کامنت‌های اسپم و بن کردن موقت یا دائمی کسانی بودن که آرامش سایت و بخش نظرات رو به هم ریختن. سر پاست و قرار نیست با شیطنت بعضی از بچه‌ها اتفاقی براش بیافته.

این تغییرات امروز و دیروز انجام شد:

  • تیم «مدیران بخش نظرات» تشکیل شد. این افراد که از بین کاربرهای مورداعتماد سایت انتخاب کردیم، موظف هستن کاربرهای متخلف و اسپمر رو بن کنن و کامنت‌های اسپم و ترول رو درجا پاک کنند.
  • قابلیت انتخاب تصویر پروفایل برگشت
  • قابلیت ویرایش متن برگشت
  • همه کاربرها از وبسایت لاگ‌آوت شدن تا کسانی که از باگ قبلی سایت سوء استفاده کرده بودن دیگه قابلیت ورود نداشته باشن. اگر با ایمیل معتبر ثبت‌نام کرده باشید الان می‌تونید وارد سایت بشید.
  • و اولین پست گپ تایم هم حالا پیش روی شماست. گفتگوی آزاد و غیرمرتبط فقط در پست‌های گپ تایم آزاده. در باقی پست‌ها فقط در مورد موضوع پست صحبت کنید.

در صورتی که علاقه دارید وارد تیم «مدیران بخش نظرات» بشید، باید مدتی از فعالیت شما گذشته باشه و اعضای تیم شما رو بشناسند. در صورتی که مرتکب تخلف بشید یا به عنوان اسپمر و ترول شناخته بشید، از لیست مدیران احتمالی بعدی خط می‌خورید.

چند تذکر به کاربرها:

  • بین کامنت‌ها نقطه نذارید. سیستم عدم تایید کامنت‌ها براساس نقطه گذاشتن شما کار نمی‌کنه.
  • به اسپمرها، ترول‌ها و کسانی که فضای کامنت‌ها رو متشنج کردن پاسخ ندید. تیم مدیران بخش نظرات حواسشون هست و سریعا پاک می‌کنن کامنت‌ها رو. اگر شما هم با ترول‌ها وارد بحث بشید، ممکنه کامنت‌های شما هم پاک بشه یا برای مدتی بن بشید.
  • اضافه کردن قابلیت‌های جدید زمان‌بره و اگر از قابلیت‌های فعلی سوءاستفاده بشه، ما مجبوریم زمان و انرژیمون رو روی این موضوعات بذاریم. لطفا همراهی کنید و با کامنت‌های مفید راجع به مطالب، بهمون انرژی بدید که بهترین فضای ممکن رو خلق کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا