عمومی

بازی جهان باز Need for Speed ظاهرا برای موبایل در حال ساخت است

بازی جهان باز Need for Speed ظاهرا برای موبایل در حال ساخت است

لیست شغلی صفحه مشاغل تنسنت به بازی جدید نید فور اسپید اشاره دارد که ظاهرا توسط استودیو TiMi برای پلتفرم‌های موبایل توسعه پیدا می‌کند.

به نظر می‌رسد کار فرانچایز مسابقه‌ای الکترونیک آرتز یعنی نید فور اسپید تمام نشده باشد، زیرا لیست شغلی جدید وب سایت تنسنت به همکاری استودیو TiMi توسعه‌دهنده موبایل متعلق به تنسنت با الکترونیک آرتز اشاره دارد که قصد دارند یک بازی موبایل جهان باز آنلاین جدید از Need for Speed با موتور آنریل انجین 4 توسعه دهند.

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]بازی‌هایی که دوستشان خواهید داشت
بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]

ظاهرا تنسنت برای تولید این بازی به دنبال استخدام انیماتورهای سه بعدی، متخصصان طراحی، برنامه‌نویس گیم پلی و مدیران پروژه در شنزن و شانگهای است.

نید فور اسپید

در توضیحات درخواست‌های تنسنت به مواردی از جمله طراحی حالت‌های مختلف گیم‌پلی بازی موبایل مسابقه‌ای با جهان بزرگ، تدوین طرح‌های مختلف طراحی مرتبط و فهرست‌های تقاضا و تصمیم گیری و پیگیری وظایف مختلف در فرآیند تحقیق و توسعه برای اطمینان از کیفیت اشاره شده است.

همچنین طبق توضیحات این فهرست شغلی می‌توان ادعا کرد که بازی ممکن است فقط برای موبایل توسعه داده شود و دنیای آن جهان بازی خواهد بود تا بازیکنان فرصت کاوش در آن را داشته باشند.

مطلب پیشنهادی:5 شایعه مهم راجع به کال آو دیوتی و بتلفیلد جدیدصف‌کشی دو رقیب دیرینه
5 شایعه مهم راجع به کال آو دیوتی و بتلفیلد جدید

استودیو چینی TiMi بیشتر برای توسعه بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی موبایل، Pokemon Unite و Arena of Valor شناخته می‌شود که تمام سه بازی برای موبایل ساخته و منتشر شده‌اند. با وجود همکاری الکترونیک آرتز در این پروژه می‌توان انتظار داشت تا نشانه‌هایی از Need for Speed: World که یک بازی MMO مسابقه بود و سال 2010 برای پی‌سی منتشر شد در آن وجود داشته باشد.

هنوز الکترونیک آرتز یا TiMi در این رابطه هیچ گزارشی منتشر نکرده‌اند، با این وجود می‌توان انتظار داشت تا در آینده‌ای نزدیک اخبار بیشتری درباره آن منتشر شود.


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 14 =

دکمه بازگشت به بالا