عمومی

طراح اصلی داستان بازی Halo Infinite استودیو 343 Industries را ترک کرد

طراح اصلی داستان بازی Halo Infinite استودیو 343 Industries را ترک کرد

کمتر از یک ماه پس انتشار بازی Halo Infinite «آرون لینده» طراح اصلی داستان بازی استودیو 343 Industries را ترک کرد تا در سال جدید فرصت‌های دیگری را دنبال کند.

لینده به عنوان یک طراح روایت، در نوشتن تمام داستان Halo Infinite دست داشته و کار او فقط به کات‌سین‌ها محدود نمی‌شود بلکه در طراحی ماموریت‌های داستان اصلی نیز نقش داشته است. با این وجود اکنون بازی Halo Infinite منتشر شده و تقریبا یک ماه از زمان عرضه آن می‌گذرد، لینده در توییتر خود توضیح داد که قصد دارد در سال 2022 فرصت‌های جدیدی را دنبال کند.

بازی Halo Infinite
مطلب پیشنهادی:راهنمای بازی Halo Infinite – نکات مربوط به مود Big Team Battleاین گروه خشن!
راهنمای بازی Halo Infinite – نکات مربوط به مود Big Team Battle

او در توییت خود نوشت:

خبر تلخی برای اطلاع‌رسانی: من 343 Industries را ترک می‌کنم تا در سال 2022 به دنبال فرصت‌های جدید باشیم. این یک تصمیم فوق‌العاده دشوار برای من بود. Halo Infinite تا آخر عمر یکی از افتخارآمیزترین دستاوردهای حرفه‌ای من خواهد بود. بسیار سپاسگزارم که بخش از آن بودم.

او در ادامه توییت خود از سایر همکارانش که در ساخت این بازی حضور داشتند تشکر کرد.

لینده به عنوان طراح اصلی داستان بازی، سرپرست تیم کوچکی از نویسنده بود که «تمام محتوای روایی جهان باز» را در بازی مدیریت می‌کردند. کار آن‌ها شامل بیش از 15 هزار گفتگو، بیش از 100 گزارش صوتی و گفتگوی محیطی بوده.

مطلب پیشنهادی:هر آن‌چه که باید از بخش رنک Halo Infinite بدانیدگل سرسبد بخش چندنفره هیلو!
هر آن‌چه که باید از بخش رنک Halo Infinite بدانید

اول پیش از Halo، نویسنده اصلی بازی Battleborn از استودیو Gearbox بوده و سپس به بانجی منتقل شد تا به عنوان نویسنده ارشد روی بازی Destiny 2 کار کند و در سال 2019 به 343 پیوست تا روی Halo Infinite کار کند.


سینما: نکات پنهان و بررسی تحلیلی انیمیشن Encanto

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت از یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا