عمومی

توسعه بازی کن لوین خالق BioShock با مشکلاتی مواجه شده

توسعه بازی جدید کن لوین خالق BioShock با مشکلاتی مواجه شده

جزئیات جدیدی درباره بازی آینده کن لوین خالق BioShock که ظاهرا برای تیک-تو ساخته خواهد شد، منتشر شده و به نظر می‌رسد پروژه او با مشکلاتی مواجه شده است.

طبق گزارش منتشر شده توسط بلومبرگ، 15 توسعه‌دهنده فعلی و سابق استودیوی کن لوین که Ghost Story Games نام دارد، این پروژه از زمان شروع در سال 2014 چندین بار ریبوت شده و مسیر آن به دلیل نحوه مدیریت او به کل تغییر پیدا کرده است. توسعه‌دهندگان همچنین توضیح دادند که لوین «تلاش می‌کند دیدگاه خودش را منعکس کند و باعث آزرده خاطر شدن افرادی می‌شود که او را به چالش می‌کشند یا نمی‌توانند انتظاراتش را برآورده کنند.»

مطلب پیشنهادی:هر آنچه درباره لغو شدن فیلم سینمایی BioShock می‌دانیمداستان یک اقتباس بی‌سرانجام
هر آنچه درباره لغو شدن فیلم سینمایی Bioshock می‌دانیم
کن لوین

توسعه‌دهندگان حتی به شوخی و با الهام از فیلم Inception از واژه ساخته شده «Kenception» استفاده می‌کنند که ظاهرا به رویاهای لوین و ایده‌هایی که او فکر می‌کند توسط خودش ابداع شده اشاره دارد، درست مانند کاری که لئوناردو دی کاپریو در فیلم کریستوفر نولان انجام می‌داد.

ظاهرا به لوین در این استودیو با توجه به موفقیت بازی‌های گذشته‌اش، استقلال بسیار زیادی داده شده است که برخی کارمندان ادعا دارند وجود چنین سطحی از خودمختاری برای پروژه مناسب نیست.

مطلب پیشنهادی:تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کندهدف این شرکت چیست؟
تیک-تو دوباره به مادهای بازی GTA حمله می‌کند

«مایک اسنیت» یکی از توسعه‌دهندگان که به بلومبرگ اعلام کرده «کار کردن با کن بسیار سخت است» به همراه نیمی از تیم اصلی که استودیو Ghost Story را تشکیل داده‌اند، شرکت را ترک کرده‌اند. با این وجود، به گفته یکی دیگر از کارمندان بازی پیشرفت بهتری داشته اما احتمالا تا سال 2024 منتشر نخواهد شد.

هنوز مشخص نیست بازی جدید این استودیو چه چیزی خواهد بود اما در این گزارش به یک شوتر علمی تخیلی شبیه BioShock اشاره شده که داستان آن در یک ایستگاه فضایی رخ می‌دهد. نکته عجیب دیگر اینکه بازی قرار بود پاییز 2017 منتشر شود اما چنین چیزی اتفاق نیفتاد.

در همین حال، گفته می‌شود Cloud Chamber استودیو جدید 2K در حال توسعه بازی بعدی سری BioShock است که می‌تواند یک بازی جهان باز باشد. آخرین بازی این سری یعنی BioShock Infinite سال 2013 عرضه شد و هم اکنون بسیاری از طرفداران منتظر معرفی بازی جدید آن هستند.


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا