عمومی

چه بلایی سر بخش چندنفره ریمستر Call of Duty Modern Warfare 2 آمد

چه بلایی سر بخش چندنفره ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 آمد؟

اطلاعات جدید درز شده به برخی از سوالات در رابطه با ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 پاسخ می‌دهد که طرفداران مدت‌ها منتظرشان بودند.

در حالی که کمپین داستانی Call of Duty: Modern Warfare 2 بخش مورد علاقه طرفداران بود و دیدن نسخه ارتقا یافته آن لذت‌بخش بود، اما در اصل بخش چندنفره این عنوان محصول 2009 بود که واقعاً درخشید. در کنار حالت دونفره Spec Ops، این بازی دارای تسلیحات نمادینی همچون شاتگان Ranger و تک تیرانداز Intervention بود. تمامی سلاح‌ها قدرتمند بودند و بازی را فوق‌العاده سرگرم‌کننده کرده بودند و همچنین ترکیب نقشه‌ها شامل مکان‌های کلاسیکی همچون Terminal، Rust و Highrise بود.

با وجود محبوبیت بسیار زیاد و حتی با وجود اینکه ریمستر Call of Duty 4: Modern Warfare محتوای چندنفره بازی را بازگردانده بود، طرفداران به بخش چندنفره قسمت دوم دسترسی نداشتند. در حالی که برخی از بازیکنان مادهای مخصوص این بخش را ساختند، برخی دیگر از خود می‌پرسیدند بخش آنلاین که قبلاً شایعه شده بود، کجا رفت. با توجه به ویدئویی که اخیرا تام هندرسون منتشر کرد و توسط کاربر ردیت maneil99 تجزیه و تحلیل شد، پیش از این قرار بود بخش چندنفره در Modern Warfare 2019 عرضه شود.

بدیهی است که این بخش چندنفره هرگز عرضه نشد و هندرسون ادعا می‌کند تمام این محتوایی که برای ریمستر آماده می‌کردند، اکنون در بازی Call of Duty 2022 گنجانده خواهد شد. از آنجا که تایید شده بازی سال آینده دنباله‌ی Modern Warfare 2019 خواهد بود، منطقی است که این محتوا را در آن ببینیم. اگرچه تجربه دوباره نقشه‌ها و سلاح‌های کلاسیک لذت‌بخش خواهد بود، اما بدون شک در موتور جدید متفاوت خواهند بود.

هندرسون در ویدیوی خود از وجود حالت DMZ در نسخه سال آینده گفت که دارای یک نقشه منحصر به فرد و هوش مصنوعی پیچیده است. اشاره کرد که بازی دارای محتوای رایگان خواهد بود و پروسه ساخت به آرامی و خوبی پیش می‌رود. از آنجا که انتظار می‌رود کمپین Call of Duty 2022 نیز بر روی Task Force 141 تمرکز کند، بازی به طور حتم باید جذاب‌تر باشد.

مطلب پیشنهادی:بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل یازدهممعرفی 5 قاتل سریالی!
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل یازدهم


سینما: بعد از Reunion هری پاتر و فرندز، منتظر چه دورهمی‌هایی باشیم؟ [تماشا کنید]

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا