عمومی

Call of Duty 2022 حالتی با الهام از Rainbow Six Siege خواهد داشت

Call of Duty 2022 حالت جدیدی با الهام از Rainbow Six Siege خواهد داشت

با توجه به اطلاعات فاش شده جدید برای بازی Modern Warfare 2 بازی سال 2022 کالاف دیوتی احتمالا دارای حالت Rainbow Six Siege خواهد بود.

تقریبا به نیمه راه فصل اول Call of Duty Vanguard رسیده‌ایم و طرفداران هم اکنون در حال بحث درباره شایعه‌ها بازی بعدی هستند. از مدتی قبل عنوان شده بود که بازی سال 2022 Modern Warfare 2 خواهد بود، هرچند اکتیویژن هنوز چیزی در مورد این بازی تایید نکرده است. از آن زمان تاکنون شایعات دیگری درباره بازی آینده منتشر شده که برخی جزئیات آن را توضیح می‌دهد.

مطلب پیشنهادی:بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل یازدهممعرفی 5 قاتل سریالی!
بهترین سلاح‌های Call of Duty Mobile تا انتهای فصل یازدهم

اکنون یکی از افشاگران صنعت بازی توضیح می‌دهد که Modern Warfare 2 می‌توان با الهام از Tom Clancy’s Rainbow Six Siege حالت Attackers vs Defenders را ارائه کند. با این وجود به نظر می‌رسد توسعه دهندگان علاوه بر کمپین و داستان، روی حالت چند نفره بازی نیز تمرکز دارند.

کالاف دیوتی

این افشاگر که RalphsValve نام دارد در توییت خود توضیح می‌دهد که در این حالت دو تیم مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند، درست مانند گیم پلی Rainbow Six Siege. همچنین او به وجود نقشه‌ای مشابه CQB Test از کالاف دیوتی 4 اشاره کرده اما در اندازه‌ای بسیار بزرگتر که در آن مهاجمان باید به مکانی دسترسی پیدا کنند و مدافعان از آن منطقه محافظت کنند.

همچنین در این حالت هر یک از افراد تیم مهاجمان نقشی را خواهند داشت که آن‌ها را می‌توان به طور دلخواه بین بازیکن‌ها تنظیم کرد. مدافعان نیز دقیقا مانند اپراتورهای Siege با روش‌هایی مانند استفاده از مکان‌های مخفی و دوربین‌ها باید در مقابل مهاجمان ایستادگی کنند.

مطلب پیشنهادی:یک مد بتل رویال جدید برای بازی Call of Duty Mobile معرفی شدیک مد بسیار سریع‌ و کوتاه‌تر
یک مد بتل رویال جدید برای بازی Call of Duty Mobile معرفی شد

علاوه بر این، سیستم تخریب نیز از Rainbow Six الهام گرفته شده است. ظاهرا برخی مناطق استحکام خود را حفظ می‌کنند و برخی دیوارها کاملا تخریب پذیر خواهند بود. RalphsValve همچنین به یک سیستم Condition یا وضعیت فردی بازیکنان جدید اشاره می‌کند که به این حالت Modern Warfare 2 خواهد آمد. ظاهرا بازیکنان در حین بازی ممکن است جراحات زیادی ببیند و به شدت آسیب دیدگی داشته باشند و به صورت مرگبارانه زخمی شوند.

در نهایت، توجه به این نکته ضروری است که هیچکدام از موارد به صورت رسمی تایید نشده‌اند و هنوز باید منتظر ارائه اخبار تکمیلی بیشتری باشیم.


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا