عمومی

Dont Look Up بدترین فیلم دی کاپریو در دهه اخیر از نظر امتیاز منتقدان است

Don’t Look Up بدترین فیلم دی کاپریو در دهه اخیر از نظر امتیاز منتقدان است

فیلم Don’t Look Up با بازی «لئوناردو دی کاپریو» کم امتیازترین فیلم این بازیگر محبوب در یک دهه اخیر است.

لئوناردو دی کاپریو یکی از بازیگرانی محسوب می‌شود که حضور او، باعث تضمین کیفیت فیلم می‌شود. Once Upon A Time in Hollywood، The Wolf of Wall Street، Inception و The Departed تنها بخشی از فیلم‌هایی هستند که او در آن‌ها حضور پیدا کرده و مورد پسند طرفداران بوده‌اند. این بازیگر همچنین در سال 2016 سرانجام موفق شد با حضور در فیلم The Revenant به جایزه اسکار «بهترین بازیگر مرد» دست پیدا کند.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Dont Look Up – افسرده ترین کمدی تاریختمثیلی تامل برانگیز درباره بشریت
نقد فیلم Dont Look Up – افسرده ترین کمدی تاریخ
دی کاپریو

در زمان نوشتن این خبر، فیلم جدید «آدام مک‌کی» در راتن تومیتوز پس از 228 بررسی ثبت شده به امتیاز 55 درصد دست پیدا کرده است. با این وجود پس از فیلم The Great Gatsby در سال 2013 که امتیاز 48 درصد را کسب کرد، اکنون Don’t Look Up پایین‌ترین نمره در بین فیلم‌های دی‌کاپریو را دارد.

در فاصله بین این دو نیز فیلم‌های The Wolf of Wall Street با امتیاز 79 درصد، The Revenant با امتیاز 78 درصد و Once Upon A Time in Hollywood با امتیاز 85 درصد حضور دارند. همچنین سه فیلم موفق او در این وب‌سایت Catch Me if You Can و The Departed و What’s Eating Gilbert Grape هستند که به ترتیب امتیاز‌های 96 درصد و 90 درصد (دو عنوان آخر) را کسب کرده‌اند.

در نقد فیلم Don’t Look Up نوشت:

Don’t Look Up بازیگران جذاب و اجراهای چشمگیری دارد، کارگردانی با استعداد دارد، و از اساس فیلمی است که کارشناسان ماه‌هاست که آن را به عنوان خوراک اسکار پیش‌بینی می‌کنند. اما به طور کلی این اثر در بهترین حالت خود یک فیلم مشکل‌دار به نظر می‌رسد که البته از منظر سینمایی محترم است؛ بدون شک فیلم مشکلات و ناهمآهنگی‌های لحنی خود را دارد، اما «به بالا نگاه نکن» یک طنز تاریک و پر از کنایه است که برای هر مخاطبی سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد.


سینما: بعد از Reunion هری پاتر و فرندز، منتظر چه دورهمی‌هایی باشیم؟ [تماشا کنید]

تماشا کنید: با بالاترین کیفیت در یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 4 =

دکمه بازگشت به بالا