عمومی

سی دی پراجکت قصد بهبود گیم پلی و فیزیک Cyberpunk 2077 را دارد

سی دی پراجکت قصد بهبود گیم پلی و فیزیک Cyberpunk 2077 را دارد

به نظر می‌رسد سی دی پراجکت رد تصمیم جدی برای بهبود بازی سایبرپانک 2077 دارد و در آینده مکانیک گیم پلی جدید و فیزیک بهبود یافته به بازی اضافه خواهند شد.

لیست درخوست شغلی جدید سی‌دی پراجکت رد نشان می‌دهد که استودیو لهستانی از نقص‌های Cyberpunk 2077 آگاه است و ظاهرا قصد دارد تغییراتی به بازی خود اضافه کند. نسخه‌های نسل بعدی بازی قرار است در بهار سال جاری برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شوند و در همین حال بسته الحاقی جدیدی نیز در راه است.

به عقیده برخی خبرگزاری‌ها سی دی پراجکت رد طبق درخواست‌های شغلی خود به دنبال به‌روزرسانی بازی خود است تا مدل‌های آسیب واقعی‌تر، سیستم‌های پویا و سطح جزئیات بهتری برای دنیای خود به وجود بیاورد.

بازی سایبرپانک

در توضیحات مربوط به آگهی شغلی مربوط به هنرمندان فنی تخریب آن‌ها آمده: «بهینه‌سازی تخریب‌ها تا حدی که هیچ کس متوجه نمی‌شود [تاکید می‌کنیم] آن‌ها بهینه شده‌اند زیرا ظاهر و رفتار عالی دارند» و همچنین برای جذب افرادی درخواست شده که «ماهیت فیزیک‌ها» را درک می‌کنند و «تجربه کار با عناصر واقعی» را داشته باشند.

همچنین در توضیحات مربوط به انیماتور فنی ارشد آمده است که این کارمند احتمالی «با همکاری انیماتورها و طراحان گیم پلی، نمونه سازی بخش بصری مکانیک‌های جدید گیم پلی» را انجام خواهد داد. با این وجود هنوز مشخص نیست ویژگی‌های گیم پلی جدیدی که در حال توسعه هستند، چه چیزی خواهند بود.

در همین حال، لیست شغلی ارائه شده برای برنامه‌نویسان هوش مصنوعی و فیزیکی نشان می‌دهد که توسعه‌دهنده کاملا می‌داند کدام قسمت بازی خود را باید بهبود دهد. در آن آگهی آمده: «شما مسئول طراحی، پیاده سازی، بهینه سازی و حفظ سیستم‌های شبیه سازی سطح پایین تا متوسط مانند فیزیک خودرو و غیره خواهید بود.» در ادامه آن آمد است:

شما مسئول تداوم عناصر فیزیکی موجود، پیاده‌سازی ویژگی‌های جدید (تاکید ما) و همچنین حفظ بالاترین کیفیت مجموعه ما خواهید بود. این یک فرصت هیجان انگیز برای توسعه سیستم‌های شبیه‌سازی پیشرفته و ویژگی‌های جدید گیم پلی است.

در نهایت باید دید این ویژگی‌های جدید در نسخه‌های نسل بعدی بازی سایبرپانک استفاده خواهند شد یا در به‌روزرسانی‌های بعدی یا حتی در بسته الحاقی بازی.


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا