عمومی

Spider-Man No Way Home به پرفروشترین فیلم تاریخ سونی تبدیل شد

Spider-Man: No Way Home به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سونی تبدیل شد

همانطور که می‌دانید Spider Man: No Way Home اکران بسیار موفقی داشته و اکنون توانسته به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سونی تبدیل شود.

Spider-Man: No Way Home تاکنون 1.217 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی فروش داشته است که باعث می‌شود جلوتر از Spider-Man: Far From Home با 1.131 میلیارد دلار، به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سونی تبدیل شود. سومین فیلم پرفروش این کمپانی Skyfall با 1.108 میلیارد دلار است. اسکای‌فال اولین فیلم سونی بود که توانست از مرز یک میلیارد دلار عبور کند.

جدا از فروش بسیار خوب Spider-Man: No Way Home، سود بسیار زیادی نیز برای استودیو به همراه داشته است. بنابر گزارش سایت ددلاین، این فیلم تاکنون 242 میلیون دلار سود برای سازندگان خود به همراه داشته است. اگر این روند به همین صورت ادامه داشته باشد، این عدد می‌تواند به 610 میلیون دلار نیز افزایش پیدا کند. مارول با پرداخت 50 میلیون دلار، 25٪ از بودجه این فیلم را تهیه کرده که یعنی 25٪ از سود نهایی به این کمپانی تعلق دارد.

مطلب پیشنهادی:معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشیدبرای بینج‌واچ‌های هیجان‌انگیز آماده شوید
معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشید
فیلم Spider-Man: No Way Home

سایت گیم‌اسپات سود حاصل از Spider-Man: No Way Home را با دو فیلم قبلی از این سه‌گانه مقایسه کرده است. Spider-Man: Homecoming حدود 200 میلیون دلار و Far From Home نیز 339 میلیون دلار برای استودیوهای سازنده سود داشته‌اند. اگر گزارش سایت ددلاین صحت داشته باشد، Spider-Man: No Way Home می‌تواند به یکی از سودآورترین فیلم‌های تاریخ تبدیل شود. فیلم‌های بزرگ دیگری مثل Avengers: Infinity War و Star Wars: The Last Jedi به ترتیب 500 میلیون و 417 میلیون دلار سود داشته‌اند.

داستان Spider-Man: No Way Home از جایی شروع می‌شود که هویت واقعی اسپایدرمن لو رفته و پیتر پارکر به دیدن دکتر استرنج و وونگ می‌رود تا از آن‌ها برای پاک کردن هویت واقعی خود کمک بگیرد. دکتر استرنج موافقت می‌کند تا به پیتر کمک کند اما مشکلاتی رخ می‌دهد که آن‌ها را با خطرات مولتی‌ورس مواجه می‌کند.

Spider-Man: No Way Home توسط جان واتس کارگردانی شده و یکی از مهم‌ترین فیلم‌ها در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است.

مطلب پیشنهادی:6 فیلم عاشقانه نامتعارف به مناسبت روز ولنتاینترس، کمدی، درام و هیجان در کنار عشق
6 فیلم عاشقانه نامتعارف به مناسبت روز ولنتاین


سینما: بعد از Reunion هری پاتر و فرندز، منتظر چه دورهمی‌هایی باشیم؟

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

دکمه بازگشت به بالا