عمومی

هدف سال نو دکتر دیسریسپکت لغو محرومیت از توییچ

هدف سال نو دکتر دیسریسپکت: لغو محرومیت از توییچ

دکتر دیسریسپکت لیستی از اهداف سال نو خود برای 2022 را به اشتراک گذاشته که ظاهراً شامل لغو محرومیت حساب کاربری او در توییچ نیز می‌شود.

فعالیت استریم دکتر دیسریسپکت در 26 ژوئن 2020 ناگهان به پایان رسید، زمانی که توییچ برای همیشه او را بن کرد. این پلتفرم استریم هنوز هیچ دلیلی برای بن او ارائه نکرده، اگرچه به نظر می‌رسد که دکتر قصد دارد محرومیت خود را در مقطعی از سال 2022 لغو کند.

دکتر دیسریسپکت به تازگی تصویری را در توییتر به اشتراک گذاشته که اهداف سال نو خود را به طور مختصر شرح می‌دهد. آخرین مورد این لیست «لغو محرومیت و واریز کلان» است که با فونت آشنا و بنفش‌رنگ توییچ نوشته شده است. واضح است که این هدف بدین معنی است که دکتر قصد دارد حساب توییچ خود را در سال 2022 بازگرداند و البته انتظار دارد که برای مشکلات پیش آمده، پول نیز دریافت کند.

در همان ابتدا دکتر اظهار کرد که نمی‌داند چرا بن از توییچ شده است. سپس در سال 2021، دکتر متوجه شد که دلیل بن شدن او چه بوده و اعلام کرد که از این شرکت شکایت خواهد کرد. هنوز هیچ پیشرفتی در این زمینه صورت نگرفته، اما اگر اهداف دکتر دیسریسپکت در سال جدید قابل انجام باشند، ممکن است به زودی شاهد اتفاقاتی باشیم.

شایان ذکر است که حتی اگر محرومیت توییچ دکتر دیسریسپکت لغو شود، لزوماً به این معنی نیست که او به پلتفرم باز خواهد گشت. دکتر فالوورهای قابل توجهی در یوتیوب برای خود دست و پا کرده و این امکان وجود دارد که به این پلتفرم پایبند باشد، به خصوص که چند استریمر معروف دیگر همچون TimTheTatman نیز در یوتیوب حضور دارند. با این حال، لغو محرومیت توییچ به او اجازه می‌دهد تا در استریم‌های دیگر استریمرهای توییچ حضور پیدا کند که در حال حاضر مجاز نیست.

به سختی می‌توان گفت که برای این وضعیت چه اتفاقی می افتد، اما تصمیمات دیگر دکتر در سال جدید نیز مورد توجه طرفداران قرار گرفته است. در ابتدای لیست دکتر قصد دارد 100 میلیون دلار برای تامین بودجه مالی استودیو بازی‌سازی Midnight Society جمع‌آوری کند. استودیویی برای خلق آثار بزرگ و با بودجه کلان (AAA) که به همراه بازیکنان باتجربه Call of Duty و Halo راه اندازی کرده است.

تصمیمات دیگر دکتر در سال نو شامل ورود به تجارت بوربن، انتشار یک آلبوم موسیقی و میزبانی رویدادی به نام Doc-Con 22 است. جزئیات بیشتری در مورد این برنامه‌ها در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود این استریمر محبوب جزئیات بیشتری را در طول سال 2022 فاش کند.

مطلب پیشنهادی:برای شروع استریم به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟با حداقل هزینه، استریم را آغاز کنید
برای شروع استریم به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − دو =

دکمه بازگشت به بالا