عمومی

راهنمای انتخاب کلاس مکالمه آنلاین

راهنمای انتخاب کلاس مکالمه آنلاین

سلب مسئولیت: صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مکالمه به زبان انگلیسی هدف اصلی یادگیری زبان به حساب می آید ، ولی این امر هنگامی که سن شما بالا می رود ، روز به روز دشوار تر می شود. این مسئله در دوره های آنلاین مکالمه زبان انگلیسی از آنجایی که بسیاری از دوره های مکالمه موجود در بازار کنونی تنها بر روی آموزش گرامر و لغات تمرکز دارند، به یک چالش بزرگ تبدیل شده است و نکته اصلی یعنی تقویت مهارت مکالمه را نادیده گرفته اند. با وجود اینکه یادگیری لغات و گرامر از اصول اصلی تقویت مهارت مکالمه زبان انگلیس به حساب می آید، ولی شرط اصلی برای موفقیت نمی باشد و فرد باید به صورت روزانه مکالمه را تمرین کرده تا بتواند در شرایط مختلف به زبان انگلیسی صحبت کنند.

در طی سالیان متمادی، بسیاری از دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی ایجاد شده اند که تنها اسم “دوره مکالمه آنلاین زبان انگلیسی” را به یدک می کشند و هیج تفاوتی نسبت به کلاس های عمومی آموزش زبان انگلیسی ندارند و بیشتر بر روی آموزش مهارت رایتینگ و ریدینگ تمرکز دارند. یکی از ویژگی های دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی، امکان صحبت و ایجاد مکالمه پویا با افراد مختلف یا خود زبان آموز است که این مسئله امروزه به حلقه گم شده این نوع از آموزش تبدیل شده است. پیش از اینکه زبان آموزان دوره آنلاین مکالمه ای را انتخاب کنند، چندین نکته وجود دارد که باید به آن دقت کنند. با هم این نکات را بررسی می کنیم:

اساتید انگلیسی زبان یا اساتید فارسی زبان

اگر هدف شما از حضور در دوره های آنلاین مکالمه تقویت لهجه و نزدیک شدن به نحوه صحبت افراد بومی است، پیشنهاد می شود از یک استاد زبان انگلیسی بومی بهره بگیرید، ولی باید توجه داشته باشید که استخدام این اساتید معمولا هزینه زیادی در بردارد و برای یک ساعت نزدیک به 10 دلار از شما می گیرند. ولی اگر قصد دارید از ابتدا و به صورت اصولی مکالمه زبان انگلیسی را تقویت کنید، پیشنهاد می کنیم تحت هیچ شرایطی به سمت اساتید بومی نروید و از اساتید آنلاین فارسی زبان بهره بگیرید. اساتید فارسی زبان به نحوی با چالش های موجود یادگیری زبان انگلیسی آشنا هستند و می دانند در شرایط مختلف چگونه زبان آموزان را در بحث یادگیری آنلاین مکالمه یاری بخشند. فارغ از این، اگر دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی کارآمدی را پیدا کنید حداکثر باید 2 میلیون تومان هزینه کنید که در قیاس با اساتید بومی مبلغ بسیار ناچیزی است.

دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی انفرادی یا گروهی

چه زمانی مکالمه زبان انگلیسی شما بهتر تقویت می شود، در کلاس های گروهی یا انفرادی؟ بیشتر زبان آموزان بر این باور هستند که یادگیری زبان انگلیسی به صورت انفرادی بازدهی بهتری نسبت به کلاس های گروهی دارند. دلیل اصلی این است که کلاس های آنلاین انفرادی فرصت بیشتری به خصوص در مهارت مکالمه انگلیسی برای تمرین به زبان آموزان می دهد. بنابراین هنگام انتخاب یک دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی، در نظر بگیرید که آیا این دوره اختصاصی است یا در یک محیط گروهی برگزار می شود. البته، کلاس‌های خصوصی اختصاصی هزینه بیشتری خواهند داشت، اما می‌تواند مؤثرترین راه برای بهبود سریع مکالمه زبان انگلیسی باشد.

گرفتن مدرک یا آموزش مکالمه

دوره های آنلاین آموزش مکالمه انگلیسی انواع مختلفی دارد. برخی از آنها برای اعطای گواهینامه و مدرک به دانش آموزان طراحی شده اند، اما توانایی مکالمه به زبان انگلیسی را به نحو احسنت آموزش نمی دهند. برخی از آنها نیز به منظور آمادگی برای امتحانات مانند تافل و آیلتس تمرکز دارند. برخی از دوره های آنلاین مکالمه انگلیسی نیز وجود دارند که به شما در بهبود مکالمه انگلیسی کمک می کند.

پیش از ثبت نام در دوره آنلاین زبان انگلیسی مطمئن شوید که چه چیزی را می خواهید تعریف کنید. هدف شما از حضور در دوره آنلاین چیست؟ اگر واقعاً می‌خواهید به زبان انگلیسی مسلط باشید ، مطمئن شوید که به یک دوره انگلیسی ملحق شوید که تمرکز ویژه ای بر روی مکالمه دارد و تمرین های مکالمه محور را برای شما آماده می کند. به یاد داشته باشید، بدون تمرین زبان انگلیسی تحت هیچ شرایطی نمی توانید به مکالمه انگلیسی مسلط شوید.

تمرکز بر روی مکالمه یا تمرکز بر روی گرامر

اگر دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی شما به شدت بر آموزش مبانی گرامری متمرکز است ، بنابراین این دوره برای افرادی که سطح زبان انگلیسی آن ها مبتدی است، مناسب تر هست. وقتی که قوانین گرامر اولیه را یاد گرفتید و واژگانی در حدود 500 کلمه را حفظ کردید، باید یادگیری گرامر را متوقف کنید و بر روی مکالمه به زبان انگلیسی تمرکز کنید. خود را در معرض مکالمه قرار دادن، تنها راه تسلط به زبان انگلیسی است. انتخاب یک دوره آنلاین مکالمه زبان انگلیسی یک تصمیم بزرگ است. همه این عوامل را قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی زیادی خواهید کرد.

انگلیش کلینیک

با توجه به اینکه انتخاب یک کلاس آنلاین مکالمه زبان انگلیسی امری تخصصی و زمان بر است ، تصمیم گرفتیم برای شما عزیزان یکی موفق ترین دوره های آنلاین مکلامه را انتخاب کرده و معرفی کنیم. انگلیش کلینیک که توسط دکتر حامد رفیعی پایه گذاری شده است، با اتکا به سالها تجربه این استاد برتر توانسته است تمامی معیارهای یک دوره آنلاین مکالمه را در خود بگنجاند و با تدوین تمرین های مناسب، زبان آموزان را برای هدف اصلی یعنی مکالمه به زبان انگلیسی آماده کند. این آموزشگاه آنلاین تلاش دارد با هزینه ای مناسب کیفیت برتر را در اختیار زبان آموزان قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا