عمومی

راهنمای بازی Fortnite چطور بهترین لوت را پیدا کنیم

جمع‌آوری تجهیزات بخش مهمی از بازی‌های بتل رویال است و فورتنایت نیز از این قاعده مستثنی نیست. علی‌رغم این که فورتنایت به واسطه مکانیک ساختمانی فوق‌العاده و سیستم لوت خلاقانه آن حقیقتا از سایر بازی‌های بتل رویال متمایز است، این واقعیت هم‌چنان پابرجاست که شانس پیروزی شما ارتباط مستقیمی با کیفیت تجهیزات شما دارد.

در مواجهه دو بازیکن با مهارت‌های مشابه، بازیکنی در فورتنایت پیروز می‌شود که از لوت بهتری برخوردار است لذا در این مقاله از به آموزش نکاتی پرداخته‌ایم که با رعایت آن‌ها قادرید لوت کردن را در زمانی مناسب و با قبول کمترین آسیب انجام دهید؛ با ما همراه باشید.

منابع لوت


در اکثر مواقع لوت‌ها اصطلاحا کف زمین ریخته‌اند! اما شماری از لوت‌ها را می‌توان در جعبه‌هایی یافت که در میان آن‌ها، صندوقچه‌ها حاوی لوت‌ها ارزشمندتری هستند. هر بار که در نزدیکی یکی صندوقچه حاوی لوت قرار می‌گیرید، متوجه صدایی مخصوص خواهید شد و البته نشانگری شما را به سوی آن هدایت خواهد نمود.

اما بهترین لوت‌ها صرفا از منابع کمیابی چون Supply Llamas و Supply Drops به دست می‌آیند؛ می‌توانید Supply Llamas را با جستجوی فراوان در نقشه بیابید اما Supply Drops صرفا از هواپیما رها می‌شود. هم‌چنین جعبه‌هایی حاوی مهمات نیز در سرتاسر نقشه پراکنده شده‌اند.

آمادگی برای شروع


رسم بازی‌های بتل رویال بر این است که لوت‌ها در هر نقطه‌ای از نقشه امکان فرود از آسمان دارند و بازیکنان برای یافتن آن‌ها، از موقعیتی به موقعیت دیگر جستجو می‌کنند. در فورتنایت نیز اوضاع از این قرار است؛ البته مکانیسم منحصربفرد ساخت و ساز در فورتنایت، پروسه جستجوی لوت‌ها را با خلاقیت بیشتری همراه می‌سازد.

پیشنهاد می‌کنیم در فورتنایت به جای آن که در جستجوی لوت‌ها مودبانه از درب ساختمان‌ها وارد شوید و به دنبال غنائم بگردید، در شروع بازی روی سقف خانه‌ها فرود آیید و از سقف به اتاق زیرشیروانی راه یابید. بسیاری از صندوقچه‌های حاوی لوت در این اتاق‌ها جای دارند و به علاوه، اینگونه در شروع بازی -که نبردها نزدیک و تنگاتنگ است- از موقعیتی مناسب و نسبتا امن برخوردار خواهید شد و می‌توانید از بالا به دشمنان از همه جا بی‌خبر شلیک کنید.

توصیه می‌کنیم در شروع بازی شات‌گان به دست بگیرید چرا همانطور که قبلا گفتیم، نبردها در آغاز بازی بسیار نزدیک و تنگاتنگ است و بازیکنانی که فاقد سلاح کشنده نزدیک-برد هستند، در این مقطع از بازی آسیب‌‌پذیر به شمار می‌آیند.

کنترل بازی در میانه نبرد


اگر از نبردهای شروع بازی جان سالم به در برده‌اید، به شما تبریک می‌گوییم! چرا که تا اینجای کار نیز از بسیاری از بازیکنان برتر بوده‌اید. حال به میانه نبرد وارد شده‌اید؛ جایی که لوت‌ها و ساخت و ساز صحیح از اهمیت بسیاری برخوردار است.

برای ساخت و ساز نیاز به مواد اولیه دارید؛ بیشتر مواد اولیه را از کشتن دشمنان حاصل خواهید نمود لذا به جای آن که تمام تمرکز خود را صرف یافتن و استخراج مواد اولیه لازم برای ساخت و ساز کنید، کمی هم به فکر غارت آن‌ها از دشمنان باشید. البته این انکارناپذیر است که در میانه نبردها، شانس برد بیشتر متعلق به بازیکنی است که سازه‌های بهتری ساخته است. بازیکنان ضعیف، میانه نبرد را به شیوه مشابه شروع بازی به پیش می‌برند اما در مواجهه با سازه‌های اصولی دیگر بازیکنان، در موقعیت ضعف قرار خواهند گرفت.

پیشبرد بازی در اواخر نبرد


در اواخر نبرد، بیشتر از مواد و مصالح لازم برای ایجاد سازه‌ها به لوت‌هایی نیاز خواهید داشت که به شما باند و دارو و معجون‌های محافظ سلامتی برسانند چرا که در این بخش از بازی، زمان کمی میان دو نبرد متوالی خواهید یافت و تا بخواهید نفسی تازه کنید، دشمنی پس از دشمن دیگر به سراغتان می‌آید.

متاسفانه نکته دقیقی برای بهتر به پیش بردن اواخر مسابقه نیست چرا که موفقیت در این بخش، بسیار به مهارت شخصی شما در تیراندازی، ساخت و ساز و حرکت در نقشه وابسته است اما نگران نباشید؛ با تمرین و تمرین و تمرین، قادر به پیروزی خواهید بود!


بهترین لوت‌های فورتنایت از نظر شما کدام‌اند؟ چگونه به لوت‌های برتر نقشه دست می‌یابید؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربرانی به اشتراک بگذارید.


(1) دانلود و لیست بهترین بازی های شوتر اول شخص و تیراندازی سوم شخص
2692020 رتبه دهم لیست بهترین بازی های شوتر اول شخص کامپیوتر و کنسولها را به بازی Bulletstorm اختصاص دادهایم که برای پلتفرمهای پلیاستیشن 4، پلیاستیشن 3، ایکسباکس وان، ایکسباکس 360 و کامپیوتر منتشر شده است.


(2) بهترین بازیهای اندروید آپدیت 2021 - 100 بازی که باید
اگر دنبال بهترین بازیهای اندروید هستید حتما کلیک کنید. 100 بازی برتر موبایل برای گوشیهای اندرویدی را با لینک دانلود آماده کردهایم.


(3) آموزش رفع تحریم بازی ها در PC و PS4 و XBOX ONE [دور زدن
1152020 روش های دور زدن تحریم بازی های ویدیویی [جامع] آموزش رفع تحریم بازی ها متاسفانه هر روز که می گذرد، تعداد بازی های ویدیویی بیشتری برای ما تحریم و یا فیلتر می شوند، تقریبا می توان گفت که دیگر کار از کار گذشته است.


(4) خرید پول UC بازی PUBG MOBILE خرید یوسی پابجی موبایل
اگر این جعبه را پیدا کرده و آن را بردارید تمامی نوار سلامت شما را تا 100 درصد پر میکند. جعبه کمکهای اولیه این جعبه نوار سلامت شما تا حدود 75 در صد پر خواهد کرد تا حدود زیادی ارزشمن است. بانداژ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا