عمومی

تصاویری از بازی سازنده Stardew Valley منتشر شد

تصاویر جدیدی از بازی جدید سازنده Stardew Valley منتشر شد

چند ماه پیش اریک بارون (Eric Barone)، خالق بازی Stardew Valley، اعلام کرد که روی پروژه جدید خود کار می‌کند و سپس Haunted Chocolatier رونمایی کرد.

در این بازی شما کنترل شکلات ساز جدید یک کارخانه و فروشگاه شکلات سازی محلی را برعهده دارید و این کارخانه در داخل یک قلعه خالی از سکنه و نفرین شده واقع شده است. Haunted Chocolatier همان سبک هنری Stardew Valley را دارد، با این وجود اتفاقات آن در یک شهر بزرگ‌تر با شخصیت‌های بیشتر رخ می‌دهند. بنابر گزارش سایت گیم رنت، اریک بارون تصاویر جدیدی از Haunted Chocolatier منتشر کرده تا ما را بیشتر با فضای بازی آشنا کند.

این بازی جدید نسبت به Stardew Valley مبارزات بیشتری دارد و کدهای سیستم مبارزات آن از پایه دوباره نوشته شده است. این موضوع باعث شده که ژانر Haunted Chocolatier از شبیه‌ساز به اکشن نقش‌آفرینی تغییر کند. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که قرار نیست با یک بازی کاملا متفاوت طرف باشیم و حتما یک سری مکانیزم‌های برای طرفداران آشنا خواهد بود. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در زیر تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستاندر ظاهر جذاب، اما در باطن زشت
بررسی بازی Bright Memory – تقابل دنیای آینده و دنیای باستان

تصویر اول یک ساختمان بزرگ به سبک گوتیک با پنجره‌های پرآذین را نشان می‌دهد که یک گارگیل در منظره‌ای پوشیده از برف روی در ورودی ایستاده است. تصویر دوم شخصیت اصلی بازی را کنار اتوبوس مدرسه متروکه‌ای که به نظر می‌رسد به خانه یا باغ تبدیل شده، نشان می‌دهد. با نگاه به این تصاویر می‌توان متوجه شد که Haunted Chocolatier از لحاظ هنری نسبت به Stardew Valley پیشرفت زیادی داشته است.

بارون در ادامه توضیح داد که با ادامه روند توسعه Haunted Chocolatier، این بازی بیشتر تکامل پیدا می‌کند. گیم‌پلی بازی بیشتر روی جمع‌آوری مواد اولیه، ساخت شکلات و فروش آن تمرکز دارد. از نظر اریک بارون Stardew Valley تجربه‌ای معقول و واقع گرایانه بود، اما او می‌خواهد با بازی Haunted Chocolatier عناصر ماورای طبیعی را بیشتر مدنظر قرار دهد.

Haunted Chocolatier هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد، به همین خاطر پلتفرم‌ها هدف و تاریخ عرضه آن مشخص نیست.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Death’s Door – کلاغ خون ندیدهترکیب طلایی دارک سولز و زلدا
بررسی بازی Death’s Door – کلاغ خون ندیده


سینما: بعد از Reunion هری پاتر و فرندز، منتظر چه دورهمی‌هایی باشیم؟

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا