عمومی

Goldeneye 007 به ایکس باکس خواهد آمد

Goldeneye 007 به ایکس باکس خواهد آمد؟

TrueAchievements سایت دستاورهای ایکس باکس لیستی از دستاوردهای بازی Goldeneye 007 را منتشر کرد که عجیب به نظر می‌رسد، زیرا این بازی تاکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس منتشر نشده است.

بازی Goldeneye 007 سال 1997 تنها برای نینتندو 64 سومین کنسول استودیو ژاپنی عرضه شد و تاکنون در دسترس هیچ پلتفرم دیگری قرار نگرفته است، زیرا قرارداد بین Rare توسعه‌دهنده آن و نینتندو باعث شد تا به صورت انحصاری در دسترس این کنسول قرا گیرد. با این حال نسخه‌ای از بازی برای کنسول Wii نیز منتشر شد که البته شباهت بسیار کمی به بازی اصلی داشت. همچنین در اوایل سال گذشته پورت آن برای Xbox Live Arcade فاش شده اما هیچوقت به صورت رسمی منتشر نشد.

از طرفی دیگر Rare چندین بر تلاش کرده تا پورت بازی را در دسترس بازیکنان قرار دهد اما هر بار به دلایلی موفق به انجام آن نشده است. با این وجود در آینده ممکن است همه چیز تغییر کند، هرچند چیزی به صورت رسمی اعلام یا تایید نشده است.

شواهد اخیر نیز نشان دهنده بازگشت بازی به کنسول‌های مدرن است. ممنوعیت بازی در آلمان اخیرا برداشته شد که در آن زمان ادعا شده بود بازی به نینتندو سوییچ آنلاین خواهد آمد. اما با وجود دستاوردهای منتشر شده، می‌توان ادعا کرد که بازی به کنسول‌های مایکروسافت خواهد آمد.

دستاوردهای همان چیزهایی هستند که در Goldeneye وجود دارند. چند گزینه برای تکمیل کردن هر مرحله، چند گزینه برای درجه سختی، زمان تکمیل یک مرحله و تعداد اندکی دستاوردهای بخش چندنفره. به نظر می‌رسد تمام بخش‌های بازی از جمله تک نفره و چند نفره دست نخورده باقی می‌ماند و در نهایت این امید را به وجود می‌آورد که نسخه‌ای از Goldeneye 007 در دسترس سایر کنسول‌ها به ویژه ایکس باکس وان نیز قرار بگیرد.

علیرغم انتظار بسیار کمی که پیش از انتشار بازی در بین رسانه‌ها وجود داشت، Goldeneye 007 در نهایت به یک موفقیت انتقادی و تجاری دست پیدا کرد.


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب


(1) جیمز باند 007 سری فیلم های جیمز باند، بازیگران شخصیت 007
7102021 او در آن زمان جوانترین نامزد این جایزه به حساب میآمد. بازی GoldenEye 007 در ده نوامبر 2010 منتشر شد و Blood Stone برای رایانههای شخصی و کنسولهای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد و


(2) معرفی بهترین بازی های مرد عنکبوتی پلازامگ
922020 یک نگاهی به GoldenEye 007 ،The Chronicles of Riddick ،Aladdin ،The Warriors یا Spider-Man 2 از تریآرک بیاندازید. پلی استیشن 2، ایکس باکس، کامپیوتر و شانس شما بیشتر از مهارت به کارتان خواهد آمد.


(3) نکاتی که باید قبل از تجربه Halo Infinite بدانید - گیمفا
لازم به ذکر است که بازی فعلا از Ray-Tracing پشتیبانی نمیکند. دو حالت Co-op بخش داستانی و Forge در روز عرضه در دسترس نیست و 343i قول داده که در طول زمان آنها را به بازی اضافه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا