عمومی

میازاکی از تاثیر ریمیک Demons Souls روی Elden Ring میگوید

میازاکی از تاثیر ریمیک Demon’s Souls روی Elden Ring می‌گوید

به گفته «هیدتاکا میازاکی» کارگردان الدن رینگ، ریمیک Demon’s Souls تیم او را تحت فشار زیادی قرار داده تا گرافیک بازی آینده خود را بهبود دهند.

ریمیک Demon’s Souls برای پلی استیشن 5 که توسط بلوپوینت گیمز توسعه داده شده یکی از بازی‌هایی بود که در بین بازی‌های سال 2020 بالاترین امتیاز را کسب کرد و به دلیل جلوه‌های بصری‌اش مورد تحسین قرار گرفت. میازاکی در آخرین شماره مجله Edge فاش کرد که این ریمیک را بازی نکرده اما روی تیم توسعه Elden Ring تاثیرگذار بوده است.

زمانی که از او سوال شد که آیا گرافیک Demon’s Souls فشار بیشتری برای تیمش ایجاد کرده، پاسخ داد:

بله، تقریباً مطمئن هستم که کارکنان بخش گرافیک ما این فشار را بیش از هر کس دیگری احساس کرده‌اند. و نه فقط با الدن رینگ، بلکه با تمام بازی‌هایی که می‌سازیم چنین چیزی حس شده. با این حال وفاداری گرافیکی چیزی نیست که ما آن را اولویت اصلی خود قرار دهیم. چیزی که در بخش گرافیک درخواست می‌کنیم به سیستم‌ها و نیازهای خود بازی بستگی دارد و در مقایسه با سایر عناصر توسعه از اولویت کمتری برخوردار است.

الدن رینگ

او اضافه کرد:

بنابراین همیشه کمی نسبت به تیم گرافیک خود احساس پوزش طلبانه دارم، زیرا می‌دانم که آن‌ها بسیار سخت تلاش می‌کنند. و تیم سیستم‌های گرافیکی و برنامه‌نویسان ما به شدت روی Elden Ring کار کرده‌اند و ما ویژگی‌های جدید زیادی را برای ایجاد بهترین بازی‌هایی که تا به حال ساخته‌ایم به کار گرفته‌ایم.

میازاکی در ادامه توضیح داد که نسخه پلی استیشن بازی Demon’s Souls را بازی نکرده است، زیرا دوست ندارد آثار خود را دوباره تجربه کند.

او همچنین به نکته جالب دیگری اشاره کرد:

چیزی که واقعا جالب بود، این است که بلوپوینت گیمز چیزهایی را در بازی خود ارائه کرد که ما آن‌ها را در نظر نمی‌گرفتیم. بنابراین اینکه آن‌ها در حال تحقیق و به کارگیری فرآیندهای فکری جدید و تکنیک‌های جدید در بازی هستند، واقعا برای من جالب بود.

میازاکی هفته قبل نیز عنوان کرده بود که قصد بازی کردن Elden Ring را ندارد، چون خودش آن را توسعه داده است. با این وجود او Elden Ring را بازی ایده‌آل خودش می‌داند.


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا