عمومی

بازی Splitgate سال 2021 را با بیش از 15 میلیون دانلود به پایان رساند

بازی Splitgate سال 2021 را با بیش از 15 میلیون دانلود به پایان رساند

در آخرین روز سال میلادی، آمار جدیدی از بازی Splitgate منتشر شد که می‌توان به 15 میلیون دانلود آن در سال 2021 اشاره کرد.

Splitgate قطعا یکی از شگفت‌انگیزترین بازی‌هایی بود که در سال 2021 عرضه شد. بازی شوتر مبتنی بر پورتال در تابستان و زمانی که پس از دسترسی زودهنگام طولانی خود برای کاربران پی‌سی در دسترس کنسول‌ها قرار گرفت، صدر جدول بازی‌های رایگان را به خود اختصاص داد. هرچند سرورهای بازی در برخی مواقع دچار مشکل شدند اما فقط ضربه کوچکی در مسیر Splitgate برای موفقیت محسوب می‌شدند.

مطلب پیشنهادی:Top 10: بهترین بازی‌های رایگان کامپیوتربازی‌هایی معروف و سرگرم کننده
Top 10: بهترین بازی‌های رایگان کامپیوتر

1047 Games در ویدیو نتیجه‌گیری پایان سال خود چندین آمار جالب از بازی Splitgate از زمان انتشار را ارائه کرد. مهم‌ترین نکته این ویدیو 15 میلیون دانلود است که نشان می‌دهد، بازیکنان بسیار زیادی حداقل یک بار این بازی را در سال جاری تجربه کرده‌اند. به نظر می‌رسد همین امر باعث صعود بازی به صدر جدول عناوین رایگان ایکس باکس، پلی استیشن و استیم شده است.

بازی Splitgate

سایر آمار ارائه شده به تعداد شلیک‌ها، درصد هدشات‌ها (شلیک به سر) و همچنین تعداد پورتال‌های بازی مربوط می‌شود که تعداد آن‌ها بسیار زیاد بوده است. به عنوان مثال، تعداد پورتال‌های ایجاد شده در بازی به 8 میلیارد می‌رسد اما تنها 2.3 میلیون از این پورتال‌ها منجر به مرگ شده است. با این وجود می‌توان ادعا کرد که تعداد زیادی از بازیکنان هنوز موفق نشده‌اند برای کشتن سایر افراد به پورتال‌ها مسلط شوند که البته کار نسبتا سختی است.

مطلب پیشنهادی:اپیک گیمز در این ماه 15 بازی رایگان ارائه خواهد کردهمچنین یک بازی مرموز رایگان در هفته آینده اعلام خواهد شد
اپیک گیمز در این ماه 15 بازی رایگان ارائه خواهد کرد

Splitgate همچنان در حال توسعه است و انتظار می‌رود تا در سال 2022 به‌روزرسانی نسل بعدی آن برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس نیز منتشر شود. به همین منظور 1047 توسعه دهنده بازی سپتامبر گذشته 100 میلیون دلار بودجه دریافت کرده تا مهندسان بیشتری را استخدام کند و مطمئن شود که Splitgate فضای کافی برای سرورهای خود داشته باشد تا تعداد بازیکنان آن رشد افزایش پیدا کند.

Splitgate در ژانر شوتر رایگان رقیب سرسختی مانند Halo Infinite دارد، اما 1041 معتقد است که این دو بازی می‌توانند در کنار یکدیگر ادامه پیدا کنند.


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا