عمومی

ظاهرا توسعه بازی Everwild چندان خوب پیش نمیرود

ظاهرا توسعه بازی Everwild چندان خوب پیش نمی‌رود

«جف گراب» گزارشگر GamesBeat از بازی Everwild که توسط استودیو Rare در حال توسعه است به عنوان «یک آشفتگی بزرگ» توصیف کرد.

Everwild در سال 2019 به عنوان پروژه بزرگ بعدی Rare پس از Sea of Thieves معرفی شد. از آن زمان تاکنون تقریبا اخبار زیادی درباره آن منتشر نشده است و برخی منابع داخلی گزارش کرده بودند که توسعه آن به صورت کلی از سر گرفته شده است و احتمالا به همین دلیل خبر زیادی درباره آن منتشر نشده.

اکنون به گفته جف گراب، توسعه بازی Everwild یک «به هم ریختگی بزرگ و واقعی» است. او اخیرا در پادکست XboxEra درباره وضعیت برخی از بازی‌های انحصاری ایکس باکس صحبت کرد و در طول حرف‌های خود به Everwild نیز اشاره کرد.

بازی Everwild

گراب در این پادکست گفت:

Everwild واقعا یک آشفتگی است. آن‌ها سعی می‌کنند در محافل عمومی به صورت دیپلماتیک در مورد آن صحبت کنند مانند خارج شدن مدیر خلاق تیم یا راه‌اندازی مجدد بازی و اینکه عنوان می‌کنند گزارش‌های ثبت شده اغراق آمیز است. با این حال، وضعیت بازی آنقدرها هم اغراق شده نیست. افرادی که در حال کار روی بازی هستند، واقعا نمی‌دانند چه اتفاقی در حال رخ دادن است و در حال حاضر همه‌چیز یک آشفتگی به نظر می‌رسد.

به نظر می‌رسد او با بیان موضوع گزارش‌های «اغراق‌آمیز» به نظرات «مت بوتی» رئیس استودیو ایکس باکس در اوایل سال درباره بازی Everwild اشاره دارد. او در آن زمان گفته بود:

Rare با چه چیزی شناخته می‌شود؟ آن‌ها به خاطر ایجاد IP جدید و دنیاها شناخته شده هستند. به عقیده من برای افرادی که خارج از استودیو هستند، شنیدن کلماتی مانند «ساخت مجدد» یا «راه‌اندازی مجدد» احتمالا کمی اغراق‌آمیز‌تر از چیزی که واقعا هستند به نظر می‌رسد.

هرچند بوتی با ارائه نظرات خود نشان می‌دهد که Everwild مانند هر بازی دیگر در حال سپری کردن مراحل توسعه خود است، اما ظاهرا جف گراب عقیده دارد که بازی در وضعیت بسیار بدتری به سر می‌برد و استدلال می‌کند که Rare حتی نمی‌داند باید چه کاری انجام دهد.


Top 10: پر بیننده‌ترین بازی‌های سال 2021 در یوتیوب

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + نه =

دکمه بازگشت به بالا