عمومیویژه

طرفداران بازی Bully منتظر یک سورپرایز ویژه باشند

طرفداران بازی Bully منتظر یک سورپرایز ویژه باشند

یکی از افشاگران شناخته شده بازی‌های راکستار در توییتر اشاره کرد که طرفداران بازی Bully به زودی یک سورپرایز ویژه خواهند شد.

مطلب پیشنهادی:داستان کامل GTA Vبرای شنیدن داستان پرفروش‌ترین سرگرمی تاریخ آماده شوید
داستان کامل GTA V

SWEGTA که بیشتر به عنوان یکی از یوتیوبرهای بازی‌های راکستار شناخته می‌شود در توییتر به سورپرایز جدیدی برای طرفداران بازی Bully اشاره کرد. با این حال او خاطرنشان کرد که این سورپرایز ویژه بازی Bully 2 نخواهد بود اما ظاهرا طرفداران بازی از متوجه شدن آن بسیار شگفت زده خواهند شد. متاسفانه، این تمام جزئیاتی است که او به اشتراک گذاشته است.

هرچند این افشاگر به صورت کلی اطلاعات مبهمی را ارائه کرده است، اما با شایعاتی قبلی که درباره آن منتشر شده نیز مطابقت دارد. اگر در جریان شایعات منتشر شده درباره بازی نیستید باید عنوان کرد که در این ماه شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه بازی Bully 2 احتمالا به زودی معرفی خواهد شد. در آن زمان تام هندرسون که بیشتر به خاطر افشای اخبار Battlefield و Call of Duty شناخته می‌شود، در اکانت توییتر خود ادعا کرده بود که «انتظار می‌رفت» بازی Bully 2 در مراسم The Game Awards 2021 به عنوان یک خبر غافلگیرکننده به طرفداران معرفی شود اما چنین چیزی به دلایل نامعلوم اتفاق نیفتاد. همچنین طبق گفته او ظاهرا برخی افراد به نسخه قابل بازی آن دسترسی پیدا کرده‌اند که نکته بسیار قابل توجهی است.

بازی Bully

علاوه بر این، اخیرا وب‌سایت راکستار با اشاره احتمالی به Bully 2 به‌روزرسانی شده بود که ظاهرا در وب‌سایت یک بار دیگر از همان لوگویی که این شرکت در مراسم E3 سال 2005 درست پیش از معرفی بازی اصلی از آن استفاده کرده بودند، استفاده شده بود. هرچند این لوگو از وب‌سایت راکستار حذف شده اما قبلا نیز هنگام معرفی بازی Red Dead Redepmtion 2 شاهد چنین حرکتی بودیم.

در حال حاضر، هنوز چیزی به صورت رسمی مشخص نشده و باید منتظر ارائه اخبار تکمیلی بیشتری باشیم. با این حال راکستار در ارائه اخبار رسمی درباره بازی‌های آینده خود بسیار محافظه‌کارانه رفتار می‌کند.

مطلب پیشنهادی:10 حقیقت جالب از سری Max Payneاز موش‌های مسلح تا پایان مخفی نسخه دوم
10 حقیقت جالب از سری Max Payne


ماینکرفت #61 – دستپخت نیما کار دستمون داد!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا