عمومی

بسته الحاقی She-Hulk برای بازی Marvels Avengers منتشر میشود

بسته الحاقی She-Hulk برای بازی Marvel’s Avengers منتشر می‌شود

ظاهرا بسته الحاقی جدیدی که در سال آینده برای بازی Marvel’s Avengers عرضه خواهد شد شامل شخصیت She-Hulk می‌شود.

با توجه به اینکه مرد عنکبوتی سرانجام به بازی Marvel’s Avengers اضافه شد و اسکوئر انیکس و کریستال داینامیکس قصد دارد در سال آینده نیز محتوای بیشتری به بازی خود اضافه کنند، اکنون برای بسیاری از طرفداران سوال شده که قهرمان بعدی که بازی اضافه می‌شود چه کسی خواهد بود؟

مطلب پیشنهادی:10 ویلن دنیای مارول و معادل آن‌ها در دنیای انیمه‌هاکی شبیه کیه؟
10 ویلن دنیای مارول و معادل آن‌ها در دنیای انیمه‌ها

هرچند هنوز چیزی به صورت رسمی تایید نشده ما یکی از افشاگران که در گذشته نیز گزارش‌های درستی را ارائه کرده بود، اکنون تایید کرد که شخصیت She-Hulk در آینده به بازی مارول اضافه خواهد شد و صداپیشه او «کریزیا باهوس» (Krizia Bajos) است.

بازی Marvel's Avengers

با این وجود، باید اشاره کرد که در حال حاضر همه چیز در حد حدس و گمان است و نمی‌توان به اطلاعات ارائه شده متکی بود. البته باید اشاره کرد که این افشاگر سابقه بسیار خوبی دارد و خود باهوس نیز این خبر را در توییتر منتشر کرده است. در عصر شبکه‌های اجتماعی، می‌توان از چنین توییت‌هایی به عنوان تاییدیه یک موضوع یاد کرد که پیش از اعلام رسمی منتشر می‌شوند!

مطلب پیشنهادی:15 مجموعه انیمیشنی برتر مارولانیمیشن‌هایی از مارول که فقط برای کودکان ساخته نشده‌اند.
15 مجموعه انیمیشنی برتر مارول

هرچند به عقیده برخی افراد She-Hulk می‌تواند انتخاب عجیبی برای بسته الحاقی بازی Marvel’s Avengers باشد اما باید اشاره کرد که دنیای سینمایی مارول قرار است سال آینده سریال این شخصیت را با بازی «تاتیانا مازلانی» و «مارک رافلو» پخش کند. همچنین تاکنون برخی ارجاعات به این شخصیت در بازی توسط کاربران مشاهده شده بود که به حضور آن در آینده اشاره داشتند.


ماینکرفت #61 – دستپخت نیما کار دستمون داد!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − نه =

دکمه بازگشت به بالا