عمومی

قرار بود شخصیتهای قدیمی بیشتری در Spider-Man No Way Home حضور داشته باشند

قرار بود شخصیت‌های قدیمی بیشتری در Spider-Man: No Way Home حضور داشته باشند

این روزها تقریبا درباره فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) بیشتر از هر فیلم ابرقهرمانی دیگر صحبت می‌شود. هر روز اخبار جدیدی از رکوردشکنی‌ها و ایده‌های قبلی سازندگان درباره داستان و شخصیت‌ها منتشر می‌شود. نویسندگان این فیلم به تازگی اعلام کرده‌اند که برای بازگشت شخصیت‌های بیشتری برنامه‌ریزی کرده بودند.

مطلب پیشنهادی:سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟قدم به قدم با سنگ‌های رنگارنگ مارول
سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟

خطر اسپویل داستان فیلم No Way Home در ادامه مطلب

نتیجه انتخاب بازیگران و گمانه‌زنی‌های فراوان در نهایت حضور دو بازیگر پیشین شخصیت مرد عنکبوتی یعنی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در کنار تام هالند و رویای بسیاری از طرفداران بود که سرانجام به حقیقت پیوست. شاید باورتان نشود، اما طبق تایید نویسندگان، شخصیت‌های بیشتری در پیش‌نویس‌های اولیه فیلم وجود داشتند. اریک سامرز و کریس مک‌کنا از نویسندگان فیلم Spider-Man: No Way Home به تازگی در صحبت‌هایشان با Variety فاش کردند که اولین پیش‌نویس فیلمنامه را با حضور بیشترین تعداد شخصیت‌های ممکن نوشته بودند.

ظاهرا این شخصیت‌ها شامل مری جین واتسون (کریستین دانست)، گوئن استیسی (اما واتسون) و عمه می (سالی فیلد) می‌شده که هرگز برای این فیلم وار مذاکره نشدند و هیچ صحنه‌‌ای را هم بازی نکردند. کریس مک‌کنا در این باره گفت:

مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

ما مسیرهای مختلفی را با شخصیت‌های متفاوتی دنبال کردیم که مناسب نبودند. ما نمی‌توانیم وارد جزئیات آن شویم زیرا ممکن است راهی برای کشف این ایده‌ها پیدا کنند. بنابراین من از خراب کردن هر چیزی متنفرم، زیرا فکر می‌کنم با همین انتخاب‌ها هم خیلی لذت بردیم.

سامرز هم در ادامه بیان کرد که اولین پیش‌نویس فیلم، مطمئنا بیشتر از نیاز استودیو و گنجایش داستان بوده است. پیش از این هم در اخبار خواندیم که فروش این فیلم از یک میلیارد دلار عبور کرد. فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست صحنه‌های حذف‌شده بسیاری داشته است و فیلمنامه آن هنگام فیلمبرداری بازنویسی شده است.

مطلب پیشنهادی:13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شدادامه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول
13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شد


ویجی‌لاگ پلاس: آمار خیره‌کننده جی تی ای و احتمال ساخت بولی 2

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا