عمومی

حالت هورد برای بازی Halo Infinite در راه است

حالت هورد برای بازی Halo Infinite در راه است؟

حالت هورد بازیکن را با سیلی از دشمنان روبرو می‌کند و به نظر می‌رسد که سازندگان Halo Infinite قصد دارند در آینده چنین مودی را به بازی اضافه کنند.

فصل اول Halo Infinite فصلی طولانی است که به مدت شش ماه تا اردیبهشت 1401 ادامه پیدا می‌کند. در حال حاضر چیزی شبیه به یک نقشه راه کلی برای داستان بخش تک نفره یا محتوای چند نفره توسط سازندگان ارائه نشده است. تنها این را می‌دانیم که کمپین دونفره (co-op) پس از پایان فصل اول و بخش Forge با شروع فصل سوم عرضه می‌شوند.

به تازگی طرفداران هیلو در ردیت به مرور شایعات حول بازی در طول ماه‌های گذشته پرداختند و متوجه شدند یکی از موارد خاص این شایعات، هنوز تایید یا رد نشده است. این شایعه مربوط به فایل‌های صوتی گوینده مشهور سری هیلو بود که خطوط دیالوگ زیادی را برای بازی ضبط کرده بود و دلالت بر این داشت که یک حالت هورد (Horde) تحت عنوان Flood برای بازی در نظر گرفته شده که بازیکنان با سیلی از دشمنان مبارزه خواهند کرد.

در ابتدا، این فایل صوتی در مرداد ماه منتشر شد که به حالت Flood و همچنین حالت Infection اشاره می‌کرد که احتمالاً به عنوان یک مود چند نفره جداگانه به سری بازی برخواهد گشت. سپس در مهر ماه، فایل صوتی جدیدی پیدا شد که کم و بیش توضیح می‌دهد این حالت چگونه خواهد بود.

Halo Infinite

دیالوگ‌های ضبط شده نشان می‌داد که یک بازیکن به صورت انفرادی باید سعی کند در برابر سیلی از دشمنان زنده بماند که به احتمال قوی دارای بخش دو نفره نیز خواهد بود. بازی Halo 4 دارای یک “حالت سیل” بود که در آن بازیکنان خود به عنوان یک تیم سیل بازی می‌کردند، اما مورد جدید به نظر با آن فرق دارد.

استودیو 343 Industries پیش از این گفته بود که Halo Infinite حکم یک «پلتفرم» برای عرضه محتوا در آینده است و یک حالت PvE و غیر داستانی همانند حالت سیل هورد، همان چیزی است که آنها می‌توانند در کنار نسخه پایه بازی عرضه کنند و طرفداران را راضی کنند. چندی پیش یکی از بازیکنان باگی را پیدا کرده بود که امکان تجربه کمپین داستانی بازی را به صورت محلی در یک مکان و دو نفره (Co-Op) ممکن می‌کرد.

مطلب پیشنهادی:خلاصه کنفرانس ایکس باکس بتسدا E3 2021یکی از بهترین کنفرانس‌های تاریخ
خلاصه کنفرانس ایکس باکس بتسدا E3 2021


ویجی‌لاگ پلاس: آمار خیره‌کننده جی تی ای و احتمال ساخت بولی 2

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا