عمومی

اکشن فیگور جوکر تایتان از بازی Batman Arkham Asylum رونمایی شد

اکشن فیگور جوکر تایتان از بازی Batman: Arkham Asylum رونمایی شد

اکشن فیگورها بازار بزرگی دارند و اکنون اکشن فیگور شخصیت جوکر از بازی Batman: Arkham Asylum در دست ساخت قرار دارد.

هر هفته یک کمیک جدید از شخصیت بتمن منتشر می‌شود و در سال‌های گذشته بازی‌‌ها، سریال و فیلم‌های زیادی نیز از بتمن و شخصیت‌های اطرافش ساخته شده است. با این وجود سازندگان اکشن فیگور جدید جوکر به سراغ بازی Batman: Arkham Asylum که در سال 2019 به بازار عرضه شده بود، رفته‌اند. بنابر گزارش سایت گیم اینفورمر، کمپانی McFarlane Toys تصمیم گرفته است که یک اکشن فیگور عالی و البته کمی ترسناک از جوکر بسازد.

از این رو طرفداران می‌توانند به زودی به اکشن فیگور جوکر تایتان دسترسی داشته باشند. اگر شما Batman: Arkham Asylum را بازی کرده باشید، می‌دانید که جوکر برای شکست دادن بتمن، ماده شیمیایی خاصی به اسم تایتان را می‌خورد. این کار او در نهایت نتیجه خوبی نداشت که داستان بازی بعدی حول آن نوشته شد. تایتان سرمی بود که جوکر مخفیانه بودجه آن را تامین کرده و توسط دکتر پنه لوپه یانگ ساخته شد. جوکر قصد داشت با استفاده از این سرم ارتشی متشکل از هزاران بین ایجاد کند.

اکشن فیگور جوکر

Batman: Arkham Asylum اولین قسمت از سه‌گانه آرکهام محسوب می‌شود که توسط استودیو راک‌استدی در سال 2009 برای پلی استیشن 3، ایکس باکس 360 و پی‌سی به بازار عرضه شد. در آن زمان همه باور داشتند که Batman: Arkham Asylum بهترین بازی ابرقهرمانی ساخته شده است. استقبال از این بازی به اندازه‌ای خوب بود که راک‌استدی به سرعت کار روی دنباله آن با اسم Batman: Arkham City را آغاز کرد.

استودیو راک‌استدی در حال حاضر روی Suicide Squad: Kill the Justice League کار می‌کند. در این بازی شخصیت‌های ددشات، هارلی کویین، کینگ شارک و کاپیتان بومرنگ حضور دارند. جوخه انتحار یک بازی شوتر سوم شخص طرف هستیم که شما می‌توانید کنترل یک نفره را برعهده داشته و هوش مصنوعی سه شخصیت دیگر را کنترل خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:8 مورد از وحشتناک‌ترین کارهای هارلی کوییننیمه تاریک هارلی کویین
8 مورد از وحشتناک‌ترین کارهای هارلی کویین


ماینکرفت #60 – پیرمرد رو پیدا کردیم؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا