عمومی

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin ماموریتهای انحصاری خواهد داشت

Stranger of Paradise Final Fantasy Origin ماموریت‌های انحصاری خواهد داشت

اسکوئر انیکس ناشر Stranger of Paradise Final Fantasy Origins اعلام کرد که نسخه دیجیتال دیلاکس بازی، دارای ماموریت‌های انحصاری خواهد بود.

اگر مشتاق کشتن Chaos و تجربه تمام و کمال Stranger of Paradise Final Fantasy Origins هستید، باید کمی هزینه کنید. اسکوئر انیکس به تازگی در اکانت توییتر بازی اعلام کرد که این بازی دارای ماموریت‌های اضافی و قابل دانلودی است که در زمان عرضه در دسترس نخواهند بود. مشکل کجاست؟ تنها با پیش‌خرید دیجیتالی نسخه دیلاکس بازی می‌توانید آن‌ها را دریافت کنید.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade – آخرت فانتزی!ملاقاتی بهتر با یکی از بهترین بازی‌های تاریخ
بررسی بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade – آخرت فانتزی!

ماموریت‌های مورد نظر Trials of the Dragon King، Wanderer of the Rift و Different Future نام دارند. هیچ جزئیاتی در مورد محتوای این سه ماموریت منتشر نشده و تنها این را می‌دانیم که برای خرید جداگانه در دسترس نخواهند بود. تنها راه دسترسی به آنها از طریق خرید نسخه Digital Deluxe Edition بازی است که قیمت آن 89.99 دلار است. بدین معناست که پیش‌خرید نسخه فیزیکی شامل ماموریت‌های اضافی نمی‌شود و طرفدارانی که نسخه فیزیکی را پیش‌خرید کرد‌‌ه‌اند یا قصد خرید آن را دارند، این ماموریت‌ها را از دست خواهند داد.

Stranger of Paradise Final Fantasy Origins

در حالی که گره زدن ماموریت‌های بسته الحاقی به پیش‌سفارش چیز جدیدی نیست، با مرور توییت‌های ارسال شده به توییت اصلی می‌توان دید که طرفداران از این خبر راضی نیستند. کسانی که از قبل پیش‌خرید فیزیکی را خریداری کرده بودند از همه ناراحت‌تر هستند چرا که هیچگونه پاداش اضافه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است.

همچنین تعدادی از افرادی که نسخه دیجیتال استاندارد را در پلی استیشن خریداری کرده بودند، گزارش دادند که نمی‌توانند آن را به نسخه دیلاکس ارتقاء دهند. از آنجایی که اسکوئر انیکس جزئیات این ماموریت‌ها را فاش نکرده، مشخص نیست که چقدر برای روایت اصلی بازی حیاتی هستند.

شاید عده‌ای تصور کنند که این ماموریت‌ها همچون دیگر بازی‌ها، صرفاً ماموریت‌های اضافه‌ای هستند که بر خط داستانی اصلی تأثیر نمی‌گذارند. اما باید خاطر نشان کرد که Final Fantasy XV به خاطر حفره‌های داستانی در روایت اصلی بدنام شده بود که در ادامه با عرضه بسته‌های الحاقی برطرف شدند.

شایان ذکر است که با پیش‌خرید هر نوع نسخه دیجیتالی بازی، می‌توان از دسترسی زودهنگام به بازی 72 ساعت قبل از زمان عرضه، سلاح Rebellion و سلاح Braveheart و سپر Lustrous بهره برد. نسخه Digital Deluxe Edition همچنین دارای یک کتاب هنری و موسیقی متن نیز خواهد بود.

بازی Stranger Of Paradise Final Fantasy Origin که توسط استودیو تیم نینجا ساخته شده، در تاریخ 18 مارس 2022 (27 اسفند 1400) برای پلتفرم‌های پی‌سی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، همچنین پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Life Is Strange: True Colors – همدلی سوپرپاور استبازگشتی قدرتمند برای Life Is Strange
بررسی بازی Life Is Strange: True Colors – همدلی سوپرپاور است


ویجی‌لاگ پلاس: آمار خیره‌کننده جی تی ای و احتمال ساخت بولی 2

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − ده =

دکمه بازگشت به بالا