عمومی

سریال Peacemaker به رابطه شخصیت اصلی و پدرش میپردازد

سریال Peacemaker به رابطه شخصیت اصلی و پدرش می‌پردازد

در حال نزدیک شدن به تاریخ پخش Peacemaker از سرویس HBO Max هستیم و اکنون جان سینا به صحبت در مورد این سریال پرداخته است.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال یاور – چندش‌آورترین سطح مردانگیداستان ضعیغی که زیر کلیشه‌های سنگین نابود می‌شود
نگاهی به سریال یاور – چندش‌آورترین سطح مردانگی

بنابر گزارش سایت GamesRadar، یکی از موضوعات اصلی سریال Peacemaker رابطه شخصیت کریستوفر اسمیت (Christopher Smith) و پدرش با بازی رابرت پاتریک (Robert Patrick) است. سینا در مصاحبه‌ای با مجله SFX در این باره اعلام کرد:

من واقعا از رابطه بین کریس و پدرش لذت می‌برم سریال و به موضوع بسیار مهمی می‌پردازد که همه ما می‌توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم و این گاها اختلال و ناراحتی‌های درون خانوادگی است. در Peacemaker چیزهای زیادی را خواهید دید که مردم می‌توانند در زندگی خود با آن‌ها ارتباط برقرار کنند و برداشت خود را از آن داشته باشند. من هرگز نمی‌خواهم به مردم بگویم وقتی چیزی را تماشا می‌کنند، چه احساسی داشته باشند یا چگونه فکر کنند.

اما واقعاً این را دوست دارم که سریال به چیزهای زیادی مثل معنای خانواده برای ما، جستجوی تأیید دیگران، چگونگی زندگی کردن، طبیعت در مقابل پرورش و چگونگی بزرگ شدن ما می‌پردازد. چگونه ارزش‌هایی که ما با آن‌ها بزرگ شده‌ایم، می‌توانند تغییر کند و چقدر دشوار است که برخی چیزها را باز کنیم. در سریال مجموعه‌ای از این مسائل وجود دارد که دیدن آن واقعاً خوب و سرگرم‌کننده خواهد بود.

سریال Peacemaker

فیلم The Suicide Squad به کارگردانی جیمز گان موفقیت‌های زیادی به همراه داشت و سپس گان به سرعت کار روی سریال Peacemaker را آغاز کرد. به نظر می‌رسد که برادران وارنر بازهم دست جیمز گان را باز گذاشته و با سریالی پر از هیجان و آدرنالین طرف هستیم. Peacemaker روی تیم جدیدی از نیروهای ویژه تمرکز خواهد داشت که باید با دشمنی بسیار خطرناک مقابله کنند.

علاوه‌بر جان سینا و رابرت پاتریک، تیم بازیگری سریال Peacemaker شامل دانیل بروکس در نقش لئوتا اَدبیو، جنیفر هالند در نقش امیلیا هارکورت، استیو آگی در نقش جان اکونوموس، فردی استروما نقش Vigilante، کریستوفر هیردال در نقش کاپیتان لاک، چوکوودی ایووجی در نقش کلمسون مورن، لاکلین مونرو در نقش لری فیتزگیبون و اَنی شنگ در نقش سوفی سانگ می‌شود.

سریال Peacemaker در تاریخ 13 ژانویه (23 دی 1400) از پلتفرم HBO Max پخش خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال افرا – متفاوت اما تکراری و بی‌کیفیتبازگشت کارگردان جنجالی با عنوانی خسته‌کننده
نگاهی به سریال افرا – متفاوت اما تکراری و بی‌کیفیت


ماینکرفت #60 – پیرمرد رو پیدا کردیم؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × چهار =

دکمه بازگشت به بالا