عمومی

کانسپت آرت بازی Starfield محیطی اسرارآمیز را نشان میدهد

کانسپت آرت جدید بازی Starfield محیطی اسرارآمیز را نشان می‌دهد

به تازگی اکانت توییتر بازی Starfield کانسپ آرت یا طرح مفهومی جدیدی از محیط داخل بازی را منتشر کرده که یک غار اسرارآمیز را به نمایش می‌گذارد.

مطلب پیشنهادی:10 نکته برای این که بیشترین بهره را از ایکس باکس سری ایکس یا اس ببریداز انتخاب یک دستیار دیجیتال تا یادآوری برای استراحت
10 نکته برای این که بیشترین بهره را از ایکس باکس سری ایکس یا اس ببرید

استودیو بازی‌سازی بتسدا محیط جدیدی از بازی Starfield را به نمایش گذاشته که بازیکنان می‌توانند سال آینده به آن سفر کنند. در طول چند ماه گذشته، بتسدا به آرامی اطلاعات و جزئیات جدیدی از بازی مورد انتظار خود را منتشر کرده است؛ به‌طوری که هفته گذشته شاهد کانسپت آرتی از محیط جنگلی در بازی بودیم. در حالی که هنوز در واقع ویدئویی رسمی از گیم‌پلی این عنوان را مشاهده نکرده‌ایم، یک طرح مفهومی دیگر می‌تواند کمی عطش طرفداران را برطرف کند.

بتسدا به واسطه اکانت رسمی توییتر بازی Starfield، از طرح مفهومی یک غار رونمایی کرد. در این طرح هنری یک فرد تنها (احتمالا شخصیت اصلی بازی) را می‌توان دید که در وسط یک غار ایستاده و به نور مقابل خود خیره شده است. متن توییت در کنار تصویر چنین است: «چه شگفتی‌هایی را در غارهای دوردست کشف خواهید کرد؟»

بازی Starfield

اگرچه تماشای کانسپت آرت‌هایی زیبا از محیط‌های جدیدی بازی Starfield جالب توجه است، اما چیزی که بیشتر از همه طرفداران دوست دارند از بازی ببینند، ویدئوهای واقعی از گیم‌پلی است. با اینکه بتسدا درباره زمان رونمایی از گیم‌پلی تعهدی نداده، اما هواداران با اشتیاق بسیاری منتظر آن هستند.

بازی Starfield در تاریخ 11 نوامبر 2022 یا 20 آبان 1401 برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی عرضه می‌شود و و از روز اول در سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت. نمایش بعدی از بازی برای تابستان 2022 برنامه ریزی شده که به احتمال زیاد طی رویداد E3 و حتی گیمزکام خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:چطوری جلوی کلاهبرداری موقع خرید پلی استیشن 5 و سری ایکس رو بگیریم؟چیکار کنیم که سرمون هیچ‌جوره کلاه نره
چطوری جلوی کلاهبرداری موقع خرید پلی استیشن 5 و سری ایکس رو بگیریم؟


ویجی‌لاگ پلاس: آمار خیره‌کننده جی تی ای و احتمال ساخت بولی 2

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 20 =

دکمه بازگشت به بالا