عمومی

هیدئو کوجیما در حال کار روی دو پروژه است

هیدئو کوجیما در حال کار روی دو پروژه جدید است

طبق مصاحبه انجام شده با وب سایت Famitsu ظاهرا «هیدئو کوجیما» کارگردان Death Stranding و Metal Gear Solid چند پروژه جدید در دست ساخت دارد.

در این مصاحبه که به دلیل پایان سال میلادی انجام شده است، درباره ماهیت اصلی پروژه‌های آینده کوجیما چیز زیادی گفته نشده است، اما او اشاره کرد که در حال کار روی یک عنوان «بزرگ» و یک پروژه «چالش برانگیز جدید» است. با توجه به اینکه در توصیف عنوان دوم از واژه جدید استفاده شده، می‌توان احتمال داد که استودیو کوجیما پروداکشنز در حال کار روی یک IP جدید خواهد بود. با این وجود باید مدت زمان بیشتری صبر کنیم تا اطلاعات تکمیلی بیشتری درباره پروژه‌های آینده هیدئو کوجیما بزرگ منتشر شود.

مطلب پیشنهادی:نسخه دایرکتور کات بازی Death Stranding برای پلی استیشن 5 معرفی شدهمکاری سونی و کوجیما ادامه دارد
نسخه دایرکتور کات بازی Death Stranding برای پلی استیشن 5 معرفی شد
هیدئو کوجیما

کوجیما همچنین در این مصاحبه از تمایلات خود برای ایجاد یک رسانه جدید خارج از صنعت بازی تاکید کرد، که احتمالا به افتتاح بخش تجاری جدید کوجیما پروداکشنز که گفته شد روی تولید موسیقی، فیلم و سریال تمرکز دارد، مربوط می‌شود.

وب سایت Famitsu به مناسب پایان سال میلادی با 127 بازی‌ساز دیگر مصاحبه کرد که مشتاقانه منتظر سال 2022 و آرزوها خود برای سال آینده هستند. از دیگر افراد برجسته‌ای که می‌توانید مصاحبه آن‌ها را در این وب‌سایت ژاپنی پیدا کنید، می‌توان به تاکایوکی ناکایاما از کپکام، یوشینوری کیتاسه از اسکوئر انیکس و فومیهیکو یاسودا از بخش بازی شرکت کویی تکمو اشاره کرد.


ویجی‌لاگ پلاس: آمار خیره‌کننده جی تی ای و احتمال ساخت بولی 2

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا