عمومی

آیا نورمن ریدس انتخاب مناسبی برای شخصیت گوست رایدر است

آیا نورمن ریدس انتخاب مناسبی برای شخصیت گوست رایدر است؟

نورمن ریدس (Norman Reedus) برای بازی در سریال The Walking Dead توانست به شهرت زیادی دست پیدا کند و اکنون خیلی از طرفداران می‌خواهند که او به عنوان بازیگر شخصیت گوست رایدر (Ghost Rider) انتخاب شود.

دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم خود به سر می‌برد و انتظار می‌رود که در آینده شخصیت‌های جدید نیز به آن اضافه شوند. گوست رایدر می‌تواند یکی از این شخصیت‌ها جدید باشد و سینمادوستان نیز از قبل با او آشنا هستند. نیکلاس کیج (Nicolas Cage) در دو فیلم وظیفه ایفای نقش جانی بلیز (Johnny Blaze) را برعهده داشت. اکنون طرفداران می‌خواهند که مارول نورمن ریدس را به عنوان بازیگر گوست رایدر انتخاب کنند. همچنین به نظر می‌رسد که خود ریدس هم با این موضوع موافق باشد.

اکنون یک نفر دیگر نیز به این گروه اضافه شده و از انتخاب ریدس برای شخصیت گوست رایدر دفاع کرده است. آنجلا کنگ (Angela Kang)، شورانر سریال مردگان متحرک، کاملا موافق این انتخاب است. او با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که نورمن ریدس در نقش گوست رایدر عالی خواهد بود. البته گوست رایدر جز نیکلاس کیج بازیگر دیگری نیز داشته و گابریل لونا (Gabriel Luna) در سریال Agents of SHIELD در این نقش ظاهر شده بود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا