عمومی

قهرمان واسطه آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد

داریا همراه پایتخت، حامی مالی اکران فیلم سینمایی «قهرمان» با همراهی تیم سازنده این فیلم و کمک‌های مهتاب کرامتی و محسن چاوشی توانست به آزادی تعدادی از زندانیان مالی کمک و آنان را به آغوش خانواده برگرداند. داریا همراه به همین مناسبت اکرانی خصوصی از فیلم قهرمان برگزار کرد و با دعوت از چهره‌های هنری ضمن تشکر از همه افراد دخیل در این کار خیر، خواستار ادامه این مسیر از همه‌ی حضار این مراسم و هنرمندان شد.

داریا همراه در آخرین اقدام خود، در شبی که گذشت، اکرانی خصوصی برای فیلم «قهرمان» برگزار کرد. در این مراسم که با هدف قدردانی از افراد دخیل در آزادسازی زندانیان مالی جرایم غیرعمد برگزار شد، هنرمندانی چون کیهان کلهر، علیرضا قربانی، مهتاب کرامتی، امیر جدیدی، بهمن فرمان‌آرا و… حضور داشتند. داریا ضمن قدردانی از همه افرادی که در این کار خیر شرکت کرده بودند، اعلام کرد که این مسیر ادامه دارد و فیلم قهرمان به واسطه همکاری هنرمندان و اکران‌های خیریه در حال آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد بیشتری است.

در این مراسم اعلام شد فرهادی قصد داشته که بخشی از عواید اکران این فیلم برای آزادسازی زندانیان هزینه شود و اولین اکران خیریه این فیلم نیز در شیراز برگزار شد که موجب آزادی 13 زندانی مالی در استان فارس شد.

اکران خیریه تهران فیلم قهرمان نیز با همت تیم سازنده و همراهی داریا همراه برگزار شد و بیست زندانی شرایط مالی از اصفهان و خوزستان آزاد شدند و بیست زندانی دیگر نیز در آستانه آزادی قرار گرفتند که متعلق به استان‌های تهران و گیلان بودند.

امیر جدیدی ضمن ابراز خشنودی پیرامون آزادی زندانیان مالی تاکید کرد که این روند باید ادامه پیدا کند. او از سمت اصغر فرهادی از همه دست اندرکاران این اکران‌های خیریه تشکر کرد و ضمن قدردانی از تیم سازنده فیلم، موفقیت‌های قهرمان را مربوط به تلاش همه این عوامل دانست.

«سحر گلدوست» بازیگر اصلی زن این فیلم نیز از تک تک کسانی که برای این اکران خیریه تلاش کردند تشکر به عمل آورد.

داریا همراه که همواره یکی از اهداف مهم خود را همراهی با هموطنان می‌دانسته، حالا با همراهی آنان در عرصه‌های گوناگون ورزشی، هنری و فرهنگی نشان داده است که توانسته هدف خود را عملی کند و در تمام عرصه‌ها کنار هموطنانش باشد.

داریا همراه پایتخت که در سال 1397 و با هدف کمک به عرصه واردات گوشی‌های موبایل و تبلت سامسونگ تاسیس شد، در سال گذشته فعالیت‌های حمایتی خود را ابتدا با حمایت از تیم‌های ملی بسکتبال آقایان و بانوان شروع کرد و حالا با حمایت از فیلم «قهرمان»، آخرین ساخته اصغر فرهادی، وارد پشتیبانی از حوزه هنر شده است.

این شرکت که به عنوان وارد کننده رسمی گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ و ارائه دهنده خدمات پس از فروش آن، شناخته می‌شود، با هدف گسترش فرهنگ و هنر و اشاعه فرهنگ حمایتی، شروع به پشتیبانی از گروه‌های ورزشی و هنری کرده است تا بتواند به شکوفایی هرچه بیشتر ایران کمک کند.

شما می‌توانید نقد فیلم قهرمان را در این مطلب بخوانید و تحلیل آن را در این لینک مطالعه کنید. همچنین ویدیوی زیر از سری برنامه‌های سینما درباره فیلم قهرمان را در یوتوب تماشا کنید.


(1) آزادی 185 محکوم مالی زندان های گلستان افزایش 4 برابری
رئیس کل دادگستری گلستان با اشاره افزایش کمک های مردمی برای آزادی زندانیان، گفت 185 زندانی امسال با کمک خیران و گذشت شاکیان، آزاد شده اند.


(2) آزادی 13 زندانی با کمک سازمان بسیج حقوقدانان سپاه الغدیر
غلامعلی دهشیری رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان یزد در این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت های ارزشمند ستاد دیه استان برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد گفت ستاد دیه، واسطهدهندهی دستهای خیر و


(3) یکی از متهمان امنیتی آزاد می شود - مهر
21122021 خبر بعدی امسال 156 زندانی جرایم غیرعمد در آذربایجانغربی آزاد شدند. مجتبی محمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود از این تعداد، 134 زندانی مربوط به آزادی از طریق حل مشکل بدهی و 22 نفر مربوط به ارائه مشاوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا