عمومی

توبی مگوایر در نقش آرتور در بازی Red Dead Redemption 2 چه شکلی میشود

توبی مگوایر در نقش آرتور در بازی Red Dead Redemption 2 چه شکلی می‌شود؟

Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین بازی های نسل گذشته بود که هنوز هم به خاطر بخش چند نفره خود بازیکنان بسیار زیادی دارد.

راکستار برای Red Dead Redemption 2 به جای جان مارستون (John Marston) به سراغ شخصیت آرتور مورگان (Arthur Morgan) رفت. با وجود اینکه بازیکنان ابتدا از این تغییر راضی نبودند، اما به سرعت همه عاشق آرتور شدند. طرفداران طراحی‌های جالبی با این شخصیت انجام داده‌اند که یکی از آن‌ها استفاده از ظاهر گرالت برای آرتور بود. برای یکی از طرفداران سوال شده بود که توبی مگوایر (Tobey Maguire) در لباس آرتور چه شکلی می‌شد.

از آنجایی که تام هالند (Tom Holland) در فیلم آنچارتد نقش نیتن دریک را برعهده دارد، خیلی‌ها می‌خواهند بدانند که دیگر بازیگران مرد عنکبوتی، مناسب چه شخصیت‌هایی در بازی‌های ویدئویی هستند. از این رو یکی از کاربران ردیت به نام michaeltherobber از ظاهر توبی مگوایر برای مدل شخصیت آرتور مورگان استفاده کرده است. این طراحی michaeltherobber با واکنش‌های متفاوتی روبه رو شده است. بعضی به تمجید از او پرداخته و بعضی اصلا توبی مگوایر را انتخاب مناسبی برای آرتور نمی‌دانند. بنابر گزارش سایت گیم‌رنت، یک نفر حتی این انتخاب را توهین به آرتور می‌داند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

دکمه بازگشت به بالا