عمومی

شایعه اکتیویژن بازیی از Tony Hawk میسازد

شایعه: اکتیویژن بازی جدیدی از Tony Hawk می‌سازد

به تازگی طرفداران سری Tony Hawk به واسطه معادله اسرارآمیز پنهان شده در تصویر تبلیغاتی اخیر Tony Hawk’s Pro Skater 1 2، به نتایج جالبی رسیدند.

استقبال از انتشار مجدد Tony Hawk’s Pro Skater و Tony Hawk’s Pro Skater 2 توسط استودیو Vicarious Visions و شرکت اکتیویژن بسیار مثبت بود. این‌ها دو بازی کلاسیک اسکیت‌بردی در نسخه جدیدی تحت عنوان Tony Hawk’s Pro Skater 1 2 ترکیب و منتشر شدند. جای تعجب ندارد که طرفداران تونی هاوک امیدوار باشند اکتیویژن برنامه‌هایی برای بازساز‌ی‌های بعدی در آینده داشته باشد. اگر شایعه جدید به حقیقت بپیوندد، شاید آن‌ها به خواسته‌ی خود برسند.

مطلب پیشنهادی:معرفی بهترین فیلم‌های درباره المپیک – مدال‌هایی ناب برای سینمابا دیدن این آثار روحیه بگیرید
معرفی بهترین فیلم‌های درباره المپیک – مدال‌هایی ناب برای سینما

برای کریسمس و هالووین گذشته، حساب رسمی توییتر Pro Skater’s Tony Hawk کارت تعطیلات مخصوص به خود را با طرفداران به اشتراک گذاشت. برای تعطیلات کریسمس، یک بابانوئل جمجمه‌ای است که فریاد می‌زند: «خوشحالی برای همه!» و برای تعطیلات هالووین یک اسکیت‌باز اسکلتی بود که حرکت Japan Air را روی قبرستان انجام می‌داد. با این حال چیزی که در این تصاویر مورد توجه قرار گرفته، یک معادله تکراری است که در پس‌زمینه عکس‌ها قرار گرفته است. معادله 12 < 312 به نظر حکم یک ایستر اگ را دارد.

در حالی که هیچ زمینه مشخصی برای معادله وجود ندارد، طرفداران به دنبال معنی و مفهوم این معادله رفتند. 12 را می‌توان Tony Hawk’s Pro Skater 1 2 دانست، «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا