عمومی

بازی Mages of Mystralia در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شد

بازی Mages of Mystralia در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شد

اپیک گیمز به عنوان دوازدهمین بازی رایگان خود به مناسبت تعطیلات زمستانی، بازی Mages of Mystralia را به مدت 24 ساعت رایگان کرد.

فروشگاه اپیک گیمز به طور معمول در طول سال بازی‌های رایگان خود را روز پنجشنبه هر هفته معرفی می‌کند، اما کاربران در دوران تعطیلات با تعدادی زیادی بازی رایگان روبرو شدند. امروز نیز از این قاعده مستثنی نیست و هم‌اکنون می‌توانید بازی Mages of Mystralia را رایگان دریافت کنید. این عنوان تا ساعت 19:30 امشب رایگان است و در آن زمان اپیک گیمز عنوان رایگان بعدی را معرفی خواهد کرد. مانند هر بازی رایگان در فروشگاه اپیک گیمز، هر زمان آن را در اکانت خود ثبت کنید، برای همیشه در اکانت شما باقی خواهد ماند.

مطلب پیشنهادی:Top 10: بهترین بازی‌های رایگان کامپیوتربازی‌هایی معروف و سرگرم کننده
Top 10: بهترین بازی‌های رایگان کامپیوتر

بازی Mages of Mystralia به طور معمول در روزهای دیگر در فروشگاه اپیک گیمز با قیمت 19.99 دلار به فروش می‌رسد. این بازی اکشن ماجراجویی توسط استودیو Borealys Games ساخته شده و بازیکنان را در نقش Zia قرار می‌دهد که متوجه شده با قدرت کنترل جادو به دنیا آمده و به دنبال ماجراجویی می‌رود تا در مورد قدرت‌های خود بیشتر بیاموزد. با این حال در پادشاهی Mystralia استفاده از جادو ممنوع شده است. این بازی دارای سیستمی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا جادوهای مخصوص به خود را ایجاد کنند و دشمنان و باس‌ها را شکست دهند.

Mages of Mystralia

ممکن است استودیو Borealys Games برای بسیاری از گیمرها شناخته شده نباشد، اما Mages of Mystralia دارای چند کارمند قابل توجه است. خط داستانی بازی توسط اد گرینوود نوشته شده که بیشتر به خاطر کارش در Forgotten Realms for Dungeons and Dragons شناخته می‌شود. این بازی همچنین دارای موسیقی ارکسترال است که توسط شوتا ناکاما و ارکستر بازی‌های ویدیویی در SoundtRec بوستون ضبط شده است. ناکاما در طول حرفه خود مسئول ساخت موسیقی‌های متن‌ متعددی از جمله سری‌های Final Fantasy، Kingdom Hearts و Tekken را بر عهده داشته است.

این بازی همچنین نقدهای بسیار مثبتی از جانب کاربران فروشگاه استیم را دریافت کرده بود. با رایگان شدن بازی در فروشگاه اپیک گیمز، تازه‌واردان می توانند بفهمند که آیا بازی ارزش تعریف و تمجیدها را دارد یا خیر. روز گذشته نیز بازی Control رایگان شده بود.

مطلب پیشنهادی:دست سونی توی دادگاه فورتنایت رو شد!اپل در برابر اپیک گیمز… فایت
دست سونی توی دادگاه فورتنایت رو شد!


ماینکرفت #60 – پیرمرد رو پیدا کردیم؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب


(1) عرضه رایگان بازی Mages of Mystralia در اپیک گیمز استور - زومجی
20 hours ago بازی Mages of Mystralia که شرکت Borealys Games سازنده و ناشر آن است، به مدت 24 ساعت در اپیک گیمز استور رایگان شد. شما تا ساعت 1930 فردا به وقت ایران میتوانید سراغ تصاحب رایگان و دائمی بازی Mages of Mystralia در اپیک گیمز استور بروید.


(2) امکان دریافت رایگان نسخه کامپیوتر بازی Splinter Cell Chaos
بازی Splinter Cell Chaos Theory در سال 2005 و در زمان مهاجرت کاربران از نسل ششم به هفتم کنسولها در دسترس قرار گرفت. این بازی با تحسین منتقدان روبهرو شد و همچنان بهعنوان یکی از بهترین بازیهای سری اسپلینتر سل شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا