عمومی

فیلم Morbius نسبت به ونوم 2 طولانیتر خواهد بود

فیلم Morbius نسبت به ونوم 2 طولانی‌تر خواهد بود

فیلم موربیوس (Morbius) در حال حاضر مورد انتظارترین اثر سونی محسوب می‌شود که با همکاری مارول ساخته شده و دقیقا یک ماه دیگر باید در سینماها اکران شود.

اکنون کمپانی CineMark مدت زمان فیلم Morbius را مشخص کرده که طولانی‌تر از Venom: Let There Be Carnage ولی کوتاه‌تر از Spider-Man: No Way Home خواهد بود. از این رو Morbius قرار است یک ساعت و چهل و هشت دقیق باشد که یعنی بیست دقیقه از ونوم 2 طولانی‌تر است. با این وجود برای یک فیلم ابرقهرمانی، Morbius چندان طولانی نیست بین آن با Spider-Man: No Way Home یک اختلاف نیم ساعته وجود دارد.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم ابرقهرمانی که جلوتر از زمان خود بودنددوران پیش از دنیای سینمایی مارول چه شکلی بود؟
10 فیلم ابرقهرمانی که جلوتر از زمان خود بودند

روی توماس (Roy Thomas) و جیل کین (Gil Kane) این شخصیت را برای شماره 101 کمیک‌های The Amazing Spider-Man خلق کردند. این شخصیت در کمیک‌ها علاوه بر مرد عنکبوتی با شخصیت Blade هم ارتباط نزدیکی دارد. بنابر گزارش سایت کلایدر، فیلم Morbius قرار است به دنیای سینمایی مارول و ونوم ارتباط داشته باشد، اما هنوز چگونگی آن مشخص نیست. تنها این را می‌دانیم که Morbius در دنیای دو فیلم ونوم با بازی تام هاردی جریان دارد.

فیلم موربیوس

دکتر مایکل موربیوس با بازی جرد لتو (Jared Leto) بیوشیمیستی است که از بیماری خونی نادر و مرگباری زجر می‌برد. او که به سختی دنبال یک درمان است، با استفاده از دی‌اِن‌اِی یک خفاش خون‌آشام روی خودش آزمایش خطرناکی را اجرا می‌کند که اشتباهاً باعث تبدیل شدنش به یک خون آشام می‌شود. به صورت کلی قرار است با فیلمی تاریک‌تر نسبت به دنیای سینمایی مارول طرف باشیم. از آنجایی که موربیوس بین سینمادوستان چندان شناخته شده نیست، سونی باید تلاش کند که در این فیلم روی خود این شخصیت تمرکز کند و کمتر درگیر جهان‌های موازی شود.

فیلم سینمایی Morbius برای اکران در تاریخ 28 ژانویه 2022 (8 بهمن 1400) برنامه‌ریزی شده است.

مطلب پیشنهادی:معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشیدبرای بینج‌واچ‌های هیجان‌انگیز آماده شوید
معرفی 20 سریال اعتیادآور که نمی‌توانید دست از تماشایشان بکشید


ویجی‌لاگ پلاس: آمار خیره‌کننده جی تی ای و احتمال ساخت بولی 2

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا