عمومی

راهنمای بازی Fortnite چطور کرفت کنیم

به نظر می‌رسد که از فصل اول چپتر سوم فورتنایت، کرفت کردن حذف شده است؛ پروسه‌ای که شما را قادر می‌ساخت به کمک چیزهایی که در محیط بازی می‌یابید، سلاح‌های خود را ارتقاء دهید. البته این به معنای توقف ساخت و ساز برج و باروهای معروف فورتنایت نیست اما در خصوص ایجاد تغییرات در سلاح‌های بازی، ظاهرا اتفاقی که شرح دادیم برای سیستم کرفت رخ داده است.

با این حال، در این مقاله از به بررسی کرفت کردن در بازی فورتنایت می‌پردازیم و با فرض این که در آپدیت‌های آتی موارد حذف شده از کرفت مجددا به فورتنایت اضافه خواهند شد، مکانیسم حاکم بر آن را بیان می‌کنیم؛ با ما همراه باشید.

به چه چیزهایی نیاز خواهیم داشت؟


بازیکنان فورتنایت به خوبی می‌دانند که پیش نیاز کرفت کردن، یافتن مواد اولیه آن است؛ در فصل هشتم، پیچ و مهره‌هایی که کف زمین ریخته‌اند یا در جعبه ابزارهای قرمز رنگ یافت می‌شوند و هم‌چنین قطعاتی موسوم به Cube Monster که پس از غلبه بر هیولاهای بازی (در Sideways) به دست می‌آیند، برای کرفت کردن لازم و ضروری هستند.

چگونه کرفت کنیم؟


پس از آن که به میزان کافی به پیچ و مهره‌های مخصوص کرفت و یا Cube Monsters دست یافتید، کافیست لیست دارایی‌های خود را بالا بکشید تا زبانه کرفت را در منو ببینید. در این بخش، علامت چکش کوچکی را کنار هر آیتمی که قابل کرفت کردن است، خواهید دید. با هایلایت کردن هر آیتم، فورتنایت به شما گزینه‌های موجود برای کرفت آن را نمایش خواهد داد. حال کافیست دستورالعمل موجود را دنبال و آیتم مدنظر خود را به آسانی کرفت کنید.

چند دستورالعمل کاربردی


اکنون که با فرایند کرفت کردن در فورتنایت آشنا شده‌اید، بهتر است چند دستورالعمل کاربردی برای کرفت سلاح‌ها و تجهیزات را نیز فرا بگیرید. البته تمامی این موارد را در زبانه کرفت در لیست دارایی‌ها (در بخش قبل توضیح داده شد) خواهید یافت اما فورتنایت صرفا زمانی دستورالعمل کرفت مربوط به آیتمی را به شما ارائه خواهد نمود که آیتم مذکور را در اختیار داشته باشید و آن را در لیست دارایی‌های خود هایلایت کنید. لذا اگر قصد دارید از حالا برای کرفت کردن برنامه‌ریزی کنید، بهتر است منتظر نمانید و هم‌اکنون بدانید با چه دستورالعمل‌هایی مواجه خواهید شد:

  • Sideways Rifle (Rare) پانزده عدد Cube Monster به شما Sideways Rifle (Rare) خواهد داد
  • Sideways Rifle (Epic) بیست و پنج عدد Cube Monster به شما Sideways Rifle (Legendary) خواهد داد
  • Sideways Rifle (Legendary) پنجاه عدد Cube Monster به شما Sideways Rifle (Mythic) خواهد داد
  • Sideways Minigun (Uncommon) پانزده عدد Cube Monster به شما Sideways Minigun (Rare) خواهد داد
  • Sideways Minigun (Rare) بیست عدد Cube Monster به شما Sideways Minigun (Epic) خواهد داد
  • Sideways Minigun (Epic) بیست و پنج Cube Monster به شما Sideways Minigun (Legendary) خواهد داد
  • Sideways Minigun (Legendary) پنجاه عدد Cube Monster به شما Sideways Minigun (Mythic) خواهد داد

دستورالعمل‌هایی نسبتا ساده‌تر عبارتند از:

  • Pump Shotgun یک عدد پیچ و مهره که حاصل آن Charge Shotgun است
  • Lever Action Shotgun یک عدد پیچ و مهره که حاصل آن Charge Shotgun است
  • Submachine Gun یک عدد پیچ و مهره که حاصل آن Rapid Fire SMG است

تجربه شما از کرفت کردن در بازی فورتنایت چیست؟ تاکنون کدام سلاح خود را کرفت نموده‌اید؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربران به اشتراک بگذارید.


(1) بهترین بازی های کامپیوتری جهان با 44 بازی برتر PC آشنا
14072021 برترین بازی های کامپیوتری Fortnite Battle Royale. راهنمای بازی GTA Online چطور جی تی ای وی را آنلاین بازی کنیم و غیر تکراری بازی است چیزی که فقط در یک عنوان بتوانیم آن را تجربه کنیم. قطعا بازیهای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا