عمومی

مایلز مورالز کاپیتان آمریکای کمیک مارول است

مایلز مورالز کاپیتان آمریکای کمیک جدید مارول است

شخصیت مایلز مورالز (Miles Morales) همیشه جز یکی از دوستان و طرفداران کاپیتان آمریکا بوده، اما اکنون او فرصت این را پیدا کرده که سپر کاپیتان را به دست گرفته و جای او را پر کند.

جدیدترین شماره کمیک‌های What If، داستان مایلز مورالزی را روایت می‌کند که هرگز توسط یک عنکبوت رادیواکتیو نیش نخورد. در این کمیک مایلز نقش کاپیتان آمریکا را برعهده دارد. بنابر گزارش سایت اسکرین‌رنت، مارول تصاویری از این کمیک منتشر کرده مایلز را در لباس کاپیتان آمریکا به طرفداران نشان می‌دهد.

مایلز مورالز به صورت کلی شخصیت جدیدی در کمیک‌های مارول محسوب می‌شود و کار خودش را از سال 2011 آغاز کرده است. او برای اولین بار در کمیک Marvel’s Ultimate Universe و دنیای موازی Earth-1610 کار خودش را آغاز کرد و پس از مرگ مرد عنکبوتی، سعی کرد جای پیتر پارکر را پر کند. مایلز به سرعت به یک شخصیت محبوب میان طرفداران تبدیل شد و توانست راه خودش را به داستان‌های اصلی در دنیا 616 باز کند.

مطلب پیشنهادی:کدام یک از اعضای اونجرز می‌تواند یک تایتان را شکست دهد؟برای حل کردن مشکل تایتان‌ها به سراغ اونجرز برویم؟
کدام یک از اعضای اونجرز می‌تواند یک تایتان را شکست دهد؟

او شخصیت اصلی انیمیشن تحسین شده Spider-Man: Into the Spider-Verse هم بود و استودیو اینسامنیاک نیز یک بازی از مایلز برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 ساخته است. لباسی که مایلز در نقش کاپیتان آمریکا به تن کرده، خیلی شبیه لباس باکی است. او به جای نیش یک عنکبوت، قدرت‌هایش را با یک سرم به دست آورده و توسط دولت آمریکا تمرین داده شده است.

طرفداران باید برای خواندن این کمیک کمی صبر کنند، چون قرار است در سال 2022 منتشر شود. متاسفانه مارول هنوز تاریخ دقیق انتشار این شماره کمیک What If را مشخص نکرده است. همچنین باید به این هم اشاره کنیم که در سال 2022 دنباله انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse هم در سینماها اکران می‌شود.

مطلب پیشنهادی:10 موجود قدرتمند که ونوم شکستشان داده استپیروزی‌های بزرگ سیمبیوت مارول
10 موجود قدرتمند که ونوم شکستشان داده است


سینما: برترین انیمیشن‌های غم انگیز تاریخ سینما

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا