عمومی

بازیگر شانگ چی حضورش در فیلم Doctor Strange 2 را تکذیب کرد

بازیگر شانگ چی حضورش در فیلم Doctor Strange 2 را تکذیب کرد

سیمو لیو بازیگر نقش شانگ چی در دنیای سینمایی مارول، شایعات جدید طرفداران مبنی بر حضور خود در فیلم Doctor Strange 2 را تکذیب کرد.

سیمو لیو، ستاره فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings، در اوایل تابستان امسال ابرقهرمان آسیایی مارول را برای نخستین بار در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به تصویر کشید. این فیلم که توسط دستین دنیل کرتون کارگردانی شده بود، مورد استقبال طرفداران و منتقدان قرار گرفت و به موفقیت تجاری قابل توجهی رسید.

مطلب پیشنهادی:معرفی کارنیج – کابوس مشترک مرد عنکبوتی و ونومبگذار خون جاری شود
معرفی کارنیج – کابوس مشترک مرد عنکبوتی و ونوم

ساخت دنباله‌ی فیلم در دستور کار مارول قرار گرفته و کرتون به عنوان نویسنده و کارگردان بار دیگر بازخواهد گشت. کرتون پیش از آن گفته بود که ایده‌هایی برای ساخت دنباله دارد که از جمله آن می‌توان به انتخاب بازیگر رویایی و اسطوره‌ فیلم هنرهای رزمی، جکی چان اشاره کرد. کرتون همچنین در حال کار روی یک سریال مخصوص شبکه دیزنی پلاس است که ظاهرا مربوط به فرنچایز شانگ چی خواهد بود، اگرچه جزئیات دقیق آن هنوز مشخص نیست. واضح است که شخصیت شانگ چی و احتمالا سیمو لیو، در سال‌های آتی حضور چشمگیری در دنیای سینمایی مارول خواهد داشت.

در گفتگوی ویدئویی اخیر با GQ، لیو شایعات طرفداران مبنی بر حضور خود در فیلم Doctor Strange 2 را رد کرد. او در این باره گفت:

حتی اگر من در این فیلم حضور داشته باشم، که حضور ندارم، هیچوقت نمی‌آیم آن را با صدای بلند به همه بگویم. تنها همین را می‌توانم به شما بگویم.

شانگ چی

طبیعی است که طرفداران تصور کنند استاد کونگ فو با استاد هنرهای عرفانی تلاقی پیدا کند. جادوگر اعظم، وانگ (با بازی بندیکت وانگ)، در فیلم شانگ چی حضور بسیار کوتاهی داشت. او در یک باشگاه زیرزمینی متعلق به خواهر شانگ چی، زو ژیالینگ، با شخصیت شرور کمیک بوک‌های هالک، Abomination، مبارزه کرد. سپس وونگ در صحنه پایانی فیلم دوباره ظاهر شد تا شانگ چی و دوستش کتی که به دنبال تعیین منشاء ده حلقه بودند را به شهر عرفانی Kamar-Taj احضار کند. بنابراین پیوندهای زیادی بین شانگ چی و دکتر استرنج وجود دارد که طرفداران گمان کنند او را در قسمت دوم ببینند که چند روز پیش اولین تریلر رسمی از آن منتشر شد.

از سوی دیگر باتوجه به اتفاقاتی که سر فیلم Spider-Man: No Way Home افتاد و بازیگران مختلف حضورشان را در آن تکذیب می‌کردند، اما نهایتا در آن حضور داشتند، هواداران اکنون اعتماد زیادی به این مصاحبه‌ها ندارند. در نتیجه، پاسخ قطعی و صد درصدی را در مورد حضور شانگ چی در دکتر استرنج 2 را احتمالا پس از اکران بگیریم.

فیلم Doctor Strange and the Multiverse of Madness که چند روز پیش شاهد انتشار نخستین تریلر رسمی آن بودیم، در تاریخ 16 اردیبهشت 1401 اکران خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟قدم به قدم با سنگ‌های رنگارنگ مارول
سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟


ماینکرفت #60 – پیرمرد رو پیدا کردیم؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 7 =

دکمه بازگشت به بالا