عمومی

تاریخ پخش فیلم The Batman در سرویس HBO Max مشخص شد

تاریخ پخش فیلم The Batman در سرویس HBO Max مشخص شد

جیسون کیلار، مدیرعامل وارنرمدیا، به تازگی مجددا تایید کرد که فیلم بتمن (The Batman) در تاریخ 19 آپریل 2022 (30 فروردین 1401)، تنها 46 روز پس از اکران در سینماهای دنیا، در دسترس تمام مشترکین HBO Max قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Tom And Jerry – تام و جری به نیویورک می‌روندبازگشت موش و گربه
نقد فیلم Tom And Jerry – تام و جری به نیویورک می‌روند

طبق گزارش سایت ComicBook.com، کیلار در گفتگو با پادکست Vox’s Recode درباره اکران فیلم جدید بتمن اظهار نظر کرده. اگرچه ممکن است برای آن دسته از کسانی که نمی‌خواهند در تاریخ 4 مارس 2022 (13 اسفند ماه) به سینماها بروند، 46 روز صبر کردن ناامیدکننده باشد، اما با این حال بسیار بهتر از شرایط دوران پیش از کرونا است. کیلار گفت:

به این فکر کنید فیلم‌ها چه زمانی در شبکه اصلی HBO نمایش داده می‌شوند، که هشت تا نه ماه پس از اولین نمایش در سینماهای دنیاست. اما فیلم بتمن قرار است تنها 46 روز پس از اکران اولیه، در سرویس HBO Max نمایش داده شود. این یک تغییر بزرگ نسبت به سال‌های 2018، 2017 و 2016 است.

فیلم بتمن

کیلار پیش از این در فروردین ماه امسال خاطرنشان کرده بود که بزرگترین فیلم‌های کمپانی وارنرمدیا قبل از آن که برای سرویسی «مانند HBO Max» عرضه شوند، حداقل به مدت 45 روز به‌طور انحصاری در سینماها اکران خواهند شد و این شرکت دیگر قصد ندارد همانند سال 2021 در همان روز ابتدایی اکران فیلم‌ها در سینماها، آن‌ها را در HBO Max نیز منتشر کند. از جمله معروف‌ترین فیلم‌هایی که همزمان در سینما و سرویس استریم اکران شدند می‌توان به The Matrix Resurrections و The Suicide Squad و Godzilla vs. Kong اشاره کرد.

استراتژی جدید برادران وارنر برای دیگر فیلم‌هایی که قرار است در سال 2022 اکران شوند نیز اعمال خواهد شد که از جمله آن‌ها می‌توان به Black Adam، The Flash و Elvis اشاره کرد. کیلار ادامه داد:

واقعا احساس خوبی به من دست میدهد زمانی که می‌دانم فیلم‌هایی همچون بتمن، بلک آدام، فلش، الویس و مجموعه‌ی کاملی از دیگر فیلم‌های شرکت، تنها پس از 46 روز اکران سینمایی، در HBO Max در مناطق مختلف سرتاسر جهان نمایش داده می‌شوند. این یک تغییر بسیار بسیار بزرگ است که فکر نمی‌کنم مردم به درستی قدر آن را بدانند و من واقعا احساس خوبی نسبت به آن دارم.

طی اخبار مرتبط چندی پیش زوئی کراویتز اعلام کرد برای ایفای نقش بهتر شخصیت کت‌وومن، به مطالعه رفتار گربه‌ها و شیرها پرداخته بود. مت ریوز نیز اظهار کرد بروس وین فیلم او، بر اساس کرت کوبین رهبر گروه راک Nirvana ساخته شده است.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Godzilla Vs Kong – نبرد بزرگ هیولاهازمین می‌لرزد…
نقد فیلم Godzilla Vs Kong – نبرد بزرگ هیولاها


ماینکرفت #60 – پیرمرد رو پیدا کردیم؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب


(1) اعلام تاریخ اکران فیلم Blue Beetle اثر جدید دنیای دی سی
17122021 بااینحال، هنوز مشخص نیست که فیلم Batgirl، دیگر فیلم در دست ساخت DC برای HBO Max قرار است طبق برنامه ازطریق سرویسهای استریم پخش شود یا مانند فیلم Blue Beetle برای اکران در سینماها در نظر گرفته خواهد شد.


(2) مواجه شدن نئو با گذشتهاش در اولین ویدیو فیلم ماتریکس 4 با
فیلم The Matrix Resurrections قرار است در تاریخ 22 دسامبر 1 دی در سینماها اکران شود و همزمان روی سرویس استریم HBO Max قرار بگیرد. تمایل رابرت پتینسون به ساخت دو دنباله برای فیلم The Batman .


(3) بهترین فیلم های 2021 ، 60 فیلم برتر سال 2021 که باید
زیرا درخواستهای بیپایان مخاطبان باعث شد که ATT شرکت صاحب استودیوهای برادران وارنر بیشتر از 70 میلیون دلار از بودجهی تبلیغاتی شبکه HBO Max پول بردارد و به زک اسنایدر بدهد تا فیلم 4ساعتهی خود را پخش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا