عمومی

سیاستمدار آمریکایی با استریم Among Us وارد کتاب گینس شد

سیاستمدار آمریکایی با استریم Among Us وارد کتاب گینس شد

سیاستمدار آمریکایی که سال گذشته اولین استریم خود در توییچ از بازی Among Us را برگزار کرد، موفق شد نام خود را وارد کتاب گینس کند.

«الکسندریا اوکاسیو کورتز» سیاستمدار دموکراتیک آمریکایی و عضو مجلس نمایندگان سال گذشته اولین استریم خود در توییچ را برگزار کرد و در ساعت اولیه توانست 450 هزار بازدیدکننده همزمان داشته باشد. اکنون به نظر می‌رسد نام او به عنوان «موفق‌ترین استریم در اولین اجرا» وارد کتاب رکوردهای جهانی گینس شده است.

مطلب پیشنهادی:چطور با ایکس باکس روی توییچ استریم کنیم؟بدون هزینه اولیه شروع به استریم از طریق کنسول ایکس باکس خود کنید
چطور با ایکس باکس روی توییچ استریم کنیم؟

این موضوع توسط یکی از کاربران ردیت کشف شده و ظاهرا اولین پخش زنده کورتز از بازی Among Us دارای بیشترین بازدیدکننده در بین اولین استریم‌های توییچ را داشته است. از جمله دلایل موفقیت استریم او علاوه بر اینکه یک سیاستمدار در حال انجام بازی‌های ویدیویی است، می‌توان به حضور مهمانان معروفی از جمله «الهان عمر» سیاستمدار دیگر و استریمرهای معروفی چون پوکی‌مان و دکتر لوپو اشاره کرد.

بازی Among Us

او حتی در ادامه در استریم «جاگمیت سینگ» نماینده پارلمان کانادا و رهبر حزب دموکرات جدید از بازی Among Us نیز حضور پیدا کرد و موفق شدند مبلغ 200 هزار دلار برای امور خیریه جمع‌آوری کنند.

علاوه بر این، کورتز در استریم‌های دیگری نیز حضور پیدا کرده است. برای مثال در سال 2019 با حضور در استریم خیریه Hbomberguy از بازی Donkey Kong 64 توانستند مبلغ 340 هزار دلار برای کمک به یک گروه خیریه جمع‌آوری کنند.


ماینکرفت #60 – پیرمرد رو پیدا کردیم؟؟

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 3 =

دکمه بازگشت به بالا