عمومی

هماکنون در بازی Red Dead Redemption 2 برف میبارد

هم‌اکنون در بازی Red Dead Redemption 2 برف می‌بارد

در Red Dead Redemption 2 شاهد بارش برف هستیم و بازیکنان گمان می‌کنند راکستار بی سر و صدا یک جشن مخفی یا رویداد مخصوص کریسمس برگزار کرده است.

راکستار به دلیل محبوبیت و درآمدزایی Grand Theft Auto Online، تمایل دارد بیشتر بر تولید محتوا برای این بازی تمرکز کند و برای بازی Red Dead Redemption 2 معمولاً به‌روزرسانی‌های محتوایی جدید عرضه نمی‌شود و به برگزاری رویدادهای بداهه شناخته نمی‌شود. اما زمانی که بازیکنان چیزی شبیه به یک مناسبت کریسمس در بازی را پیدا کردند، کاملا شگفت‌زده شدند. در واقع، این رویداد آنقدر نامحسوس است که شاید طرفداران رد دد ریدمپشن تعجب کنند آن را یک رویداد خطاب کنند یا خیر.

مطلب پیشنهادی:تاریخچه سری مکس پین – از کابوس‌های شبانه تا بازنشستگی در برزیلمروری بر داستان خلق کاراگاه پلیس افسرده نیویورک
تاریخچه سری مکس پین – از کابوس‌های شبانه تا بازنشستگی در برزیل

اتفاقی که در Red Dead Redemption 2 در حال رخ دادن است، یا حداقل اتفاق افتاده، بارش برف است. برف کمی نیز نیست. گزارش شده که در همه جای دنیای بازی برف می‌بارد، از جمله در باتلاق و لوکشین‌های دیگر نقشه. حتی گفته شده که برف روی زمین جمع می‌شود و انرژی کریسمس سفیدی را به بازی القا می‌کند. بازیکنانی که این مورد را گزارش دادند، به سادگی وارد بازی شدند و در کثری از ثانیه متوجه شدند هر جای نقشه که می‌روند، برف می‌بارد.

با توجه به اینکه رویداد ظاهری فقط شامل بارش برف درون بازی می‌شود، بسیاری از بازیکنان Red Dead Redemption 2 نسبت به این وضعیت شک دارند. به هر حال می‌تواند یک مورد تصادفی باشد. ممکن است برخی از کاربران یک رویداد داستانی خودکار، مادی که رویداد برفی را به راه انداخته یا با استفاده از یک مورد کاملاً جدا، بازیکنان را گیج کنند. حتی اولین کسی که در ردیت توجهات را به برف بازی جلب کرد، بعداً از آن به عنوان یک گلیچ یاد کرد. برخی دیگر بر این باورند که این رویداد قبلاً در بازی اتفاق افتاده بود. اگرچه به نظر می‌رسد با یکدیگر هم‌نظر هستند که این اتفاق فقط در بخش چند نفره آنلاین رخ داده بود و نه در بخش تک‌ نفره داستانی.

در حالی که بسیاری از مردم در ردیت گزارش دادند که برف را در بازی دیده‌اند، بسیاری دیگر گفتند که وارد بازی وارد شدند و چنین چیزی را مشاهده نکردند. برخی از طرفداران حتی امیدوار شده بودند که اتفاقات بیشتری در این رویداد برفی رخ دهد که متأسفانه چیزی پیدا نکردند و باعث شد که گمان کنیم بارش برف، باگی بیش نبوده است. به علاوه بعید به نظر می‌رسید که راکستار رویداد مخصوص تعطیلات را بدون هیچ خبری به بازی بزرگ خود اضافه کند.

چندی پیش استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت Take-Two در گفتگوی خود از احتمال عرضه عنوان جدیدی از Red Dead Redemption خبر داده بود.

مطلب پیشنهادی:10 ماشین نایاب در GTA San Andreas و مکان دقیق آن‌ها روی نقشه
10 ماشین نایاب در GTA San Andreas و مکان دقیق آن‌ها روی نقشه


Top 10: جذاب‌ترین رویدادهای فورتنایت

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 17 =

دکمه بازگشت به بالا