عمومی

گیرمو دل تورو دیگر قصد ساخت بازیهای ویدیویی را ندارد

گیرمو دل تورو دیگر قصد ساخت بازی‌های ویدیویی را ندارد

«گیرمو دل تورو» کارگردان فیلم‌هایی چون The Shape of Water و Hellboy اعتقاد دارد که ساخت بازی‌های ویدیویی دیگر کار او نیست.

کارگردان برنده جایزه اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم سال 2018 در پادکست Happy Sad Confused به صراحت عنوان کرد که فکر نمی‌کند دیگر هیچ موقع ساخت بازی‌های ویدیویی را تجربه کند. او بیشتر به دلیل خلق فیلم‌های نسبتا ترسناک و وهم آلود با فضاهای عجیب و غریب شناخته می‌شود و زمانی برای توسعه بازی ویدیویی Silent Hill از کونامی، با «هیدئو کوجیما» همکاری داشته است.

مطلب پیشنهادی:نسخه دایرکتور کات بازی Death Stranding برای پلی استیشن 5 معرفی شدهمکاری سونی و کوجیما ادامه دارد
نسخه دایرکتور کات بازی Death Stranding برای پلی استیشن 5 معرفی شد

طرفداران پس از حضور او در رویداد The Game Awards امسال کنجکاو شده بودند و شایعاتی درباره انتشار بازی جدید Silent Hill شکل گرفته بود. در حالی که او عاشق بازی‌های ویدیویی و ایده‌های مربوط به بازی‌ها است، فکر نمی‌کند که تجربه ساخت بازی دیگری را در آینده داشته باشد، زیرا به خود لقب «الباتروس بازی‌های ویدیویی» را داده است. این اصطلاح در برخی موارد به معنای «مایه دردسر و گرفتاری» استفاده می‌شود.

دل تورو

دل تورو درباره کنسل شدن بازی Silent Hill گفت:

این موضوع یکی از چیزهایی است که در زندگی من معنایی ندارد. بازی بسیار عالی بود و کاری که قرار بود انجام دهیم نیز بسیار جذاب بود.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم ترسناک برای تماشاگرانی که از تاریکی وحشت دارندتاریکی، اصلی‌ترین عامل وحشت است
10 فیلم ترسناک برای تماشاگرانی که از تاریکی وحشت دارند

هرچند همکاری گیرمو دل تورو با کوجیما و نورمن ریدس در Silent Hill به بازی نهایی تبدیل نشد، آن‌ها در بازی Death Stranding از کوجیما پروداکشنز با یکدیگر همکاری داشتند و دل تورو و ریدس در کنار بازیگرانی مانند مس میکلسن، لئا سیدو، مارگارت کوالی، تروی بیکر و نیکلاس ویندینگ رفن نقش آفرینی کردند.


Top 10: جذاب‌ترین رویدادهای فورتنایت

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 8 =

دکمه بازگشت به بالا