عمومی

چرا باید در صفحه ی اول گوگل باشیم

چرا باید در صفحه ی اول گوگل باشیم؟

سلب مسئولیت: صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بهینه سازی موتورهای جستجو سنگ بنای موفقیت های بازاریابی است، اما چه زمانی وب سایت خود را واقعاً بهینه ارزیابی میکنید؟ خب، اگر نمی توانید وب سایت خود را در صفحه اول جستجوهای کلمات کلیدی مربوطه قابل مشاهده کنید، ممکن است ترافیکی از موتورهای جستجو دریافت نکنید. گوگل، پرکاربردترین موتور جستجوی کره زمین، بزرگترین فرصت برای بارزاریابی و دریافت ترافیک ورودی وبسایت است. در واقع، طبق SearchEngineWatch، وب‌سایت‌هایی که در صدر هستند، 36.4 درصد از ترافیک را جذب می‌کنند که توسط وب‌سایت‌ های دارای رتبه پایین‌تر از دست می‌ رود. اما سوال بعدی این است که چگونه به اوج برسیم؟

اگر بتوانید بهترین شیوه های سئو سایت را پیاده سازی کنید ، رسیدن به آن، پیشی گرفتن از رقبای خود یا حتی رسیدن به نتایج برتر زمان زیادی نمی برد. در ادامه لیستی از مزایای قرار گرفتن در بالای صفحه نتایج موتور جستجوی گوگل آورده شده است.

SERP چیست؟

صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) نتایجی هستند که گوگل پس از تایپ سوال و یا همان کلمات کلیدی نمایش میدهد. این نتایج می تواند مستقیماً به سؤال شما پاسخ دهد یا می تواند اطلاعات بیشتری را ارائه دهد که به شما در پاسخ به سؤال، کمک می کند. اگر گوگل مستقیماً به سؤال شما پاسخ دهد، احتمالاً افراد زیادی بوده اند که درخواست های مشابهی را ارائه کرده اند و همان نتیجه ای را انتخاب کرده اند که موتور جستجو ارائه کرده است. این بدان معناست که وقتی همان پرس و جو را انجام می‌دهید، همان پاسخی را دریافت خواهید کرد که دیگران قبلاً روی آن کلیک کرده‌اند، زیرا گوگل آن را محبوب و پاسخگوی نیازهای جستجوگران می‌داند.

از طرف دیگر، اگر گوگل صرفاً اطلاعات کمی در مورد موضوع یا سؤال جستجوی شما به شما بدهد، به این معنی است که افراد زیادی سؤال مشابهی را انجام نداده اند .بنابراین، گوگل نتایجی را برمی‌گرداند که فکر می‌کند ممکن است مفید باشند، با این حال، به شما متکی است تا بداند آیا آنچه به شما می‌دهد مفید است یا خیر.

مزایای قرار گیری در صفحه اول SERP

هر وبسایتی با اهداف گوناگون راه اندازی میشود. پس بدیهیست اهداف از معرفی وبسایت به مشری نیز تفاوت داشته باشد. در ادامه به بخش هایی گوناگون را با یکدیگر مورد بررسی قرار خواهیم داد:

اعتبار کسب و کار را افزایش می دهد

افزایش رتبه بندی SERP (صفحه نتایج موتورهای جستجو) نه تنها توانایی کسب و کار شما را برای ایجاد ترافیک و مشتریان احتمالی افزایش می دهد، بلکه موجب افزایش ارزش کسب و کار شما نزد مشتری نیز میشود. داده‌ ها نشان می ‌دهد که بازدید کنندگان وب فکر می ‌کنند که اولین وب‌ سایت‌هایی که در بالای SERP قرار دارند، جزو کسب ‌و کار های معتبر تر در صنعت خود هستند. این اساسا یک بازی روانی است که به شما برتری می دهد. اما اگر رقبای بزرگی دارید، قرار گرفتن در صدر ممکن است بسیار دشوار شود بنابراین چه کسب ‌و کار شما یک کسب‌ و کار بزرگ باشد یا یک کسب ‌و کار کوچک محلی، رتبه‌بندی بهتر مطمئناً اعتبار کسب ‌و کار شما را افزایش می‌دهد.

جلوه بهتر برای کسب و کار ایجاد می کند

SERP بهتر به معنای تصویر بهتر از چشمان مشتریان بالقوه است. از آنجایی که اینترنت یک بازار رقابتی برای هر شرکت و بازاریاب ممکن است رتبه‌بندی در یک زمان کوتاه همیشه آسان نباشد. اما، هنگامی که رتبه بهتری کسب کردید، موفقیت به سمت شما می آید. با این حال، برای اینکه به کسب و کار خود تصویری قابل احترام در بین مشتریان و رقبا بدهید، فشار وارد می کنید که وب سایت خود را در بین ده نتیجه اول وب قرار دهید.

ده برابر بهتر است اگر در صدر باشد

آیا در مورد رتبه فعلی خود نگران هستید؟ اگر چنین است، پس اقداماتی سریع برای بهبود رتبه خود انجام دهید. توسط کارشناسان ثابت شده است که اگر بتوانید رتبه اول را کسب کنید، کسب و کار شما ده برابر بهتر از رقبای شما خواهد شد Ideaengineinc گزارش می دهد که برای مثال، صفحه وب که در فهرست برتر رتبه بندی می شود، 10 برابر بیشتر از صفحه هفتم ترافیک دریافت می کند.

کاهش هزینه ها

به عنوان یک بازاریاب یا صاحب کسب و کار، باید از قبل بدانید که هزینه‌های بازاریابی بر اساس هر مشتری احتمالی کم است. اساساً به این دلیل است که بیشتر مشتریان احتمالی که سئو سایت ایجاد می کند مستقیماً از موتورهای جستجو هستند. بنابراین، هرچه SERP شما بهتر باشد، پتانسیل بیشتری برای کسب و کار شما دارد. موقعیت های برتر SERP می تواند هزینه های تبلیغاتی شما را به طور موثر کاهش دهد.

این تأثیرات قابل توجهی بر بازاریابی رسانه های اجتماعی شما نیز دارد. اما، یکی از مشکلات بازاریابی موتورهای جستجو این است که ممکن است فوراً به نتایج نرسید. اگر تعداد انگشت شماری از رقبا وجود داشته باشد، ممکن است مجبور شوید برای مدت طولانی صبر کنید. اما، در مقایسه با سایر مشاغل مانند شرکت های غول پیکر، موفقیت کسب و کار کوچک شما عمدتاً از موتورهای جستجو حاصل می شود.

اقدامات موثر جهت قرار گیری در صفحه اول گوگل

اقدامات موثری وجود دارند که میتوانید برای سئو سایت خود به کار گیرید. برخی از این بهینه سازی ها را خود میتوانید بر روی وبسایت خود به سادگی اعمال کنید و نیازی به متخصص سئو نخواهید داشت.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود را انجام دهید

در مورد کلمات کلیدی که می خواهید در وب سایت استفاده کنید، تحقیق کنید. کلمات کلیدی اولین فاکتوری هستند که برای تعیین سئو سایت استفاده می شود. با دانستن اینکه کدام کلمات کلیدی برای استفاده بهتر است، حتی به برنامه ریزی وب سایت خود جهت می دهید.

این نه تنها برای سئو مفید است، بلکه می تواند به فرآیند برنامه ریزی نیز کمک کند. این برای برنامه ریزی کلی وب سایت شما مفید است زیرا به شما کمک می کند تا بفهمید چه محتوایی برای کاربران مرتبط است. البته، احتمالاً کسب و کار شما قبلاً تمرکز داشته است، اما داشتن دانش در مورد کلمات کلیدی و اینکه کدام یک بیشتر مرتبط هستند به شما کمک می کند تا تمرکز خود را محدود کنید.

کلمات کلیدی به موتور جستجو کمک می کنند تا مشخص کند که وب سایت چه پیامی را می خواهد منتقل کند و چرا برای کاربران مهم و مفید است. همچنین انجام تحقیق در مورد کلمات کلیدی برای اینکه بفهمید مردم در حال حاضر به دنبال چه چیزی هستند و رقابت چگونه است، مفید است. برای انجام این بخش از برنامه ریزی، ابزارهای آنلاینی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا تعیین کنید از چه کلمات کلیدی برای ساختن وب سایت خود استفاده کنید.

معمولاً در سئو سایت شرکتی انتظار می رود که یک کلمه کلیدی در هر 100 کلمه یک بار استفاده شود. این بدان معناست که اگر یک صفحه حدود 200 کلمه در آن وجود دارد، باید از کلمه کلیدی خود دو بار به روش های منحصر به فرد استفاده کنید. مهم است که از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده نکنید زیرا موتورهای جستجو معمولاً این را برای رتبه بندی سئو نیز در نظر می گیرند.

برای در نظر گرفتن و برنامه ریزی ساختار سایت وقت بگذارید

برنامه ریزی چیدمان وب سایت شما به اندازه محتوا مهم است. کلمات کلیدی و برچسب های عنوان قبل از تکمیل هر کد نویسی، مهم است که ویژگی های اصلی وب سایت مشخص شود. می توانید این کار را با کشیدن آن روی کاغذ یا با استفاده از ابزار آنلاین ساخته شده برای این منظور انجام دهید. ساختار وب سایت شما برای تجربه کاربر حیاتی خواهد بود.

با صرف زمان برای برنامه ریزی هر دکمه، پیوند و محتوایی که در هر صفحه قرار می گیرد، می توانید اطمینان حاصل کنید که هنگام ساخت وب سایت اشتباهات کمتری وجود دارد. شبیه داشتن نقشه ای برای ساخت خانه است. شما نمی توانید به سادگی وارد شوید و روند ساخت و ساز را بدون برنامه شروع کنید. با صرف زمان از ابتدا برای برنامه ریزی همه چیز، در حال حاضر در راه رسیدن به رتبه بالاتر سئو هستید.

نتیجه گیری

رتبه بندی در صفحه اول گوگل یک علم دقیق نیست. هیچ کس دقیقاً نمی داند که الگوریتم گوگل چگونه کار می کند، بنابراین هیچ فرمولی برای قرار گیری سریع در صفحه ابتددایی گوگل وجود ندارد. با این اوصاف، فرآیند بالا عمدتاً بر اساس همبستگی هایی است که در مطالعات گسترده و متعدد خود دیده ایم.

مطالعات و تجربه تمام آن چیزی است که ما باید استراتژی سئوی خود را بدون پیروی کورکورانه از بهترین شیوه های مبهم و اغلب متناقض گوگل اطلاع دهیم. اقداماتی که بر روی وبسایت شما باید پیاده سازی شوند فرآیند پیچیده ای به نام سئو میباشد. سئو وبسایت با بیش از 200 مولفه رابطه مستقیم دارد که باید مورد بررسی دقیق قرار گیرند و بهبود یابند.

بهتر است برای این کار را از یک مشاور سئو استفاده کنید یا به یک سئو کار واگذار کنید. به ما اعتماد کنید. بهبود وبسایت توسط یک سئو کار ماهر بسیار سریع تر، دقیق تر و تاثیر گذار تر خواهد بود. پیشنهاد ما به شما سئونبض میباشد چرا که با بررسی دقیق و اعلام وضعیت وبسایت شما اقدام به اجرای بهینه سازی نموده و صفحه شما را به صورت تضمینی به صفحه اول SERP خواهد رساند.


(1) راهنمای ویدیویی ثبت مکان در گوگل مپ در 5 دقیقه نوین
28022021 آموزش نحوه ثبت مکان در گوگل مپ. خب، برای آنکه محل کار و وبسایت خود را در نقشه گوگل ثبت کنید، در ابتدا باید وارد آدرس Google Maps شوید. نکته برای آنکه بتوانید مکان خود را در سرویس گوگل مپ به ثبت برسانید، حتما باید با اکانت


(2) سئو چیست چرا باید به سئو سایت اهمیت بدهم
در این ویدیو با چند مثال ساده می آموزیم که سئو چیست و چرا باید به این مفهوم توجه ویژه ای داشته باشیم. شما را به صفحه اول نتایج گوگل برساند ولی برای کسب رتبه 1 و رقابت با سایت های قدیمی تر شما


(3) آموزش جستجوی حرفهای در گوگل چگونه در گوگل جستجو کنیم
22052017 بهتر است بگویم که جستجوی حرفهای در گوگل خود، یک تخصص است. مطمئنا برای شما هم پیش آمده که عبارتی را در گوگل جستجو کردهاید، اما نتایج دلخواهتان را در 3 صفحه ابتدایی پیدا نکردهاید.


(4) صفحه ی میانبر دانلود تمام زیرنویس های تکمیل شده - BaziTube
دانلود زیرنویس فارسی بازی کامپیوترHeavy Rain Beyond - Two Souls God Of War 3 Metal Gear Solid V Ground Zeroes The Last of Us Left Behind Uncharted 1 Uncharted 3 - Drakes Deception God Of


(5) دارک وب چیست و چگونه میتوانیم به آن دسترسی داشته باشیم
27072021 دارک وب چیست و چگونه وارد آن شویم در این مقاله با ترسناکترین رازهای دارک وب و ماجرای اتاقهای قرمز آشنا میشویم و نحوهی ورود ایمن به دارک وب را به شما آموزش میدهیم.


(6) ثبت سایت در گوگل - آموزش معرفی سایت به وبمستر گوگل
چرا باید صفحه اول گوگل باشیم چرا صفحه اول گوگل آمارها حاکی از آن است که 90 درصد کاربران تنها صفحه اول گوگل را مشاهده میکنند و هیچ گاه به صفحات بعدی وارد نمیشوند.


(7) آموزش نمایش سورسکد صفحات وب در مرورگرهای مختلف - بیشتر با
23102017 این بخش جدید میتواند در زیر صفحه باز شود یا اینکه در طرفین صفحه قرار بگیرد. یک صفحه پیچیدهتر با امکانات بیشتر نیز در کروم وجود دارد که برای دستیابی به آن باید کلیدهای CTRL SHIFT I COMMAND OPTION I


(8) نرم افزار کاربر مجازی خودکار ساز تمام کارها در کامپیوتر
برای حرکت سوم که گرفتن دیتا از صفحه ی سایت هست باید اول مشخص کنم که از چه المانی می خوام دیتا بگیرم برای همین به بخش متغیر ها میرم روی متغیر های وب راست کلیک میکنم و گزینه درج رو میزنم چون من قصد


(9) سئو چیست SEO چیست آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای
در صفحهی اول گوگل میآید، به خاطر یک سری تکنیک است. چرا سئو مهم است] در حال حاضر کدام موتورهای جستجو بیشتر استفاده میشوند اما باید به خاطر داشته باشیم که توجه به اصول سئو اگر به شیوه


(10) صفحه فرود یا لندینگ پیج چیست 19 نکته نحوه ساخت و چند نمونه
22062020 در طراحی و ساخت Landing Page، توجه به این نکته بسیار مهم است که مخاطب، ما را دنبال نمیکند بلکه پیام ما، جذابیت صفحه فرود و یا نیاز خود را احساس میکند و سپس ما را دنبال میکند و بدون شک وقتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نوزده =

دکمه بازگشت به بالا