عمومی

تعداد بازیکنان Battlefield V از بتلفیلد 2042 در استیم پیشی گرفت

تعداد بازیکنان Battlefield V از بتلفیلد 2042 در استیم پیشی گرفت

در 24 ساعت گذشته، بازی Battlefield V که سال 2018 منتشر شده، نسبت به بازی کاملا جدید بتلفیلد 2042 تعداد بازیکنان بیشتری در استیم داشته است.

«تام هندرسون» گزارشگر و افشاگر معروف صنعت بازی در توییتر خود اشاره کرد که بازی Battlefield V در 24 ساعت گذشته بیش از 23 هزار بازیکن داشته است و بازی جدید این سری یعنی بتلفیلد 2042 کمی بیشتر از 19 هزار بازیکن داشته است. با این وجود Battlefield 2042 نسبت به هفته قبل که تعداد بازیکنان آن 48 هزار نفر بوده، افت قابل توجهی را تجربه کرده است.

مطلب پیشنهادی:5 شایعه مهم راجع به کال آو دیوتی و بتلفیلد جدیدصف‌کشی دو رقیب دیرینه
5 شایعه مهم راجع به کال آو دیوتی و بتلفیلد جدید

بازی Battlefield 2042 در ماه نوامبر عرضه شد و هرچند انتشار فاجعه باری داشته اما از آن زمان تاکنون اوضاع بازی تا حدی بهبود یافته است. بازی در زمان عرضه مشکلات بسیار زیادی داشت و باعث شد الکترونیک آرتز با انجام برخی تغییرات داخلی مهم اولویت خود را روی اصلاح بازی بگذارد. با این حال، بسیاری از ویژگی‌هایی که طرفداران Battlefield آن‌ها را ضروری می‌دانند مانند تابلوی امتیاز و چت صوتی هنگام راه‌اندازی در دسترس بازیکنان قرار نگرفته بود، زیرا الکترونیک آرتز تصویر داشت که آن‌ها قدیمی شده‌اند.

همچنین آیتم‌های درون بازی نیز انتقاد بسیار زیادی را به همراه داشت و بسیاری الکترونیک آرتز را متهم کردند که در تلاش است با استفاده از آن‌ها مانند بازی فورتنایت کسب درآمد کند.

مطلب پیشنهادی:راهنمای مودهای بازی Battlefield 2042جنگ به سلیقه شما!
راهنمای مودهای بازی Battlefield 2042

اوضاع زمانی بدتر شد که یک افشاگر توضیح داد تا مارس 2022 (اسفند 1400 – فروردین 1401) محتوای جدیدی برای بازی منتشر نخواهد شد. تام هندرسون نیز به تازگی ادعا کرده بود که سازندگان Battlefield 2042 به دلیل مشکلات پیش آمده در ساخت مجبور شدند چند مکانیک بزرگ آب و هوا را حذف کنند.


ماینکرفت #59 – خداحافظی با ویجی‌لند خیلی تلخ بود!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سه =

دکمه بازگشت به بالا