عمومی

با ماد بازی Titanfall 2 سرورهای شخصی خود را ایجاد کنید

با ماد جدید بازی Titanfall 2 سرورهای شخصی خود را ایجاد کنید

پس از ماه‌ها مبارزه با هکرها و حملات DDoS که گاهی اوقات تجربه بازی را عملا از بین می‌برند، بازیکنان بازی Titanfall 2 با استفاده از یک ماد جدید به نام Northstar می‌توانند سرورهای شخصی خود را راه‌اندازی کنند.

ماد Northstar به بازیکنان بازی Titanfall 2 این امکان را می‌دهد تا با استفاده از اسکریپت‌های سفارشی سرورهای خود را ایجاد کنند و همچنین محتوای اصلی بازی را حفظ کنند. نکته مهم دیگر اینکه، ماد جدید بازی باعث می‌شود خطرات احتمالی سرور تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. هرچند آسیب‌پذیری‌های اصلی بازی همچنان پابرجا مانده، اما با این ماد سرورها عملا از دسترس هکرها خارج می‌شود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای انتخاب کلاس‌های مبارزاتی در Outridersدر ایناک با هیولاها مبارزه کنید
راهنمای انتخاب کلاس‌های مبارزاتی در Outriders

حساب توییتر SaveTitanfall در این رابطه توضیح می‌دهد:

اگر هکری بخواهد سرور شما را خراب کند، باید آدرس IP سرور را ردیابی کند. با این وجود ردیابی بازی‌های خصوصی که روی سرور اصلی نیستند غیرممکن خواهد بود.

بازی Titanfall

اگر شما هم جز بازیکنان Titanfall هستید و قصد دارید سرور شخصی خود را تنظیم کنید، برای دریافت این ماد باید طبق مراحل زیر عمل کنید:

  1. آخرین نسخه را از صفحه Githhub دانلود کنید
  2. تمام فایل‌های موجود در پوشه zip را پس از دانلود به پوشه Titanfall خود کپی کنید
  3. برای Steam: روی Titanfall 2 کلیک راست کنید > Properties را باز کنید > روی Local Files کلیک کنید > روی Browse کلیک کنید
  4. برای Origin: روی Titanfall 2 در کتابخانه کلیک کنید > روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید > روی Game Properties کلیک کنید

پس از انجام صحیح فرآیندهای بالا یک پیام «برای نصب Northstar متشکرم» مشاهده خواهید کرد و در ادامه می‌توانید از ماد استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی:راهنمای بیلدها در Outriders – کلاس تریکستر (Trickster)بهترین بیلدها را برای کلاس تریکستر بسازید
راهنمای بیلدها در Outriders – کلاس تریکستر (Trickster)

تاکنون کاربران واکنش بسیار مثبتی نسبت به ماد Titanfall داشته‌اند. هرچند بازیکنان کنسول کاملا از تجربه بازی ناامید شده‌اند، اما بازیکنان پی‌سی که به این ماد دسترسی دارند، می‌توانند به راحتی از تجربه آن لذت ببرند.


ویجی‌موبایل: سلاح‌های سیزن 11 کالاف دیوتی موبایل و بهترین بازی‌های موبایلی سال

تماشای ویدیو از یوتوب


(1) بهترین بازیهای بتل رویال 2020 بهترین بازیهای Battle Royale
732020 ویژگیهای زیادی از عنوان بینظیر Titanfall 2 راه خود را به درون این بازی پیدا نمودهاند و سیستم پینگ فوقالعاده Apex Legends، به شما اجازه میدهد تا بدون نیاز به میکروفون به آسانی با بازیکنان رندوم و غریبهها بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا