عمومی

بازی ترسناک Evil Dead شامل تمام بازیگران فیلم اصلی میشود

بازی ترسناک Evil Dead شامل تمام بازیگران فیلم اصلی می‌شود

فرانچایزهای کلاسیک ترسناک مانند Friday the 13th و Dead by Daylight با ورود به دنیای ویدیو گیم، به طرفداران خود این شانس را می‌دهند تا بتوانند از دست دشمنان ترسناک خود در فیلم‌ها فرار کنند. حال به نظر می‌رسد بازی تک نفره/چند نفره Evil Dead: The Game که بر اساس فرانچایز مشهور Evil Dead به کارگردانی سم ریمی ساخته شده، بتواند موفقیت‌های گذشته را تکرار کند.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Outriders – بشر در جستجوی خانه‌ای تازهبه‌نام بشریت و برای بشریت
بررسی بازی Outriders – بشر در جستجوی خانه‌ای تازه

در همین مورد Boss Team Games و Saber Interactive اخیرا در توییتر اخبار جدیدی از این بازی منتشر کرده‌اند که طبق آن بازیگران محبوب فرنچایز اصلی صدا پیشگی شخصیت‌های اصلی خود در این بازی را برعهده خواهند داشت. این بازیگران شامل الن سندوایس (چریل)، اسکاتی (ریچارد دمانینکور) و اش (بروس کمپبل) هستند که پیش از این در The Evil Dead (اکران در سال 1981) نقش‌آفرینی کرده بودند. در کنار آن‌ها بتسی بیکر (لیندا) و شلی (ترزا تیلی) حضور ویژه‌ای در این بازی خواهند داشت.

بازی Evil Dead

جای تعجب ندارد که کمپبل برای ایفای نقش مجدد خود بازمی‌گردد، زیرا وی در طول چهار نسخه مختلف از این فرانچایز ترسناک همیشه کاراکتر محبوب طرفداران، یعنی Evil Ash را بازی می‌کرد. این بازیگران قرار است به شخصیت‌های دیگر بازی مانند مارکوس گیلبرت (Army of Darkness)، ‏ری سانتیاگو و دانا دلورنزو بپیوندند. این طور که به نظر می‌رسد با یک بازی بزرگ و پرهزینه‌ای روبه‌رو هستیم، چراکه سازندگان اهمیت زیادی برای این فرانچایز و طرفداران آن قائل هستند.

در انتهای اعلامیه منتشر شده توسط ناشران بازی، ذکر شده که اطلاعات و جزییات بیشتر درباره بازی Evil Dead سال جدید در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:نقد اپیزود ویژه سریال Kingdom: Ashin of the North – پیش درآمدی برای خلق زامبی‌هااسرار گیاه القا کننده زامبی‌ها فاش می‌شود
نقد اپیزود ویژه سریال Kingdom: Ashin of the North – پیش درآمدی برای خلق زامبی‌ها


ماینکرفت #59 – خداحافظی با ویجی‌لند خیلی تلخ بود!
تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا