عمومی

الکترونیک آرتز یک بازی بزرگ آنلاین از هری پاتر را کنسل کرده است

الکترونیک آرتز یک بازی بزرگ آنلاین از هری پاتر را کنسل کرده است

گفته می‌شود الکترونیک آرتز به‌خاطر اینکه اعتقادی به طول عمر فرانچایز محبوب هری پاتر نداشته، یک بازی بزرگ آنلاین از آن را کنسل کرده است. یکی از استریمرهای توییچ مصاحبه‌ای با کیم سالزر، مدیر بازاریابی محصول EA بین سال‌های 2000 تا 2003 داشت و همانجا بود که وی به بازی بزرگ آنلاین (MMO) و پروسه کنسل شدن آن اشاره کرد:

این یک بازی بزرگ برای من بود، چراکه شخصا درگیر آن بودم که یک بازی آنلاین بزرگ برای فرانچایز هری پاتر به شمار می‌رفت. ما تمام تحقیقات را انجام داده و نسخه بتای آن را نیز ساخته بودیم. این یک تجربه آفلاین/آنلاین بود که در آن جوایز یا چیزهایی از این دست برای کودکان پست می‌کردیم. این بازی به‌طور کامل آزمایش شده بود و در موفقیت آن شکی نداشتیم. اما بخاطر نداشتن شرایط خوب، این بازی از بین رفت و الکتروتیک آرتز نیز آن زمان دچار تغییراتی شده بود و به اندازه کافی باور نداشتند که این فرانچایز بیش از 2 سال دوام می‌آورد.

در آن زمان الکترونیک آرتز حقوق هری پاتر را در اختیار داشت، اما از آن زمان به بعد برادران وارنر تحت عنوان Portkey Games کنترل آن را به دست گرفت. Hogwarts Legacy بازی بزرگ بعدی است که توسط این استودیو منتشر می‌شود، هرچند اوایل امسال اعلام شد که تا سال 2022 به تعویق افتاده است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Lost in Random – شانس نیست چون تاس نیستاگر تیم برتون بازی فانتزی می‌ساخت
بررسی بازی Lost in Random – شانس نیست چون تاس نیست


پشت صحنه: از بازی جدید اسپایدرمن چه انتظاراتی داریم؟
تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × پنج =

دکمه بازگشت به بالا