عمومی

مایکل کیتون در فیلم Batgirl نقش بتمن را ایفا خواهد کرد

مایکل کیتون در فیلم Batgirl نقش بتمن را ایفا خواهد کرد

پس از آنکه برادران وارنر اعلام کرد مایکل کیتون قرار است بار دیگر برای ایفای نقش بتمن به فیلم Flash بازگردد، طرفداران بسیار هیجان‌زده بودند. حال اخبار جدید حاکی از آن است که کار مایکل کیتون با این شخصیت محبوب تمام نشده و وی بار دیگر نقش شخصیت بروس وین (بتمن) را در فیلم Batgirl ایفا خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:19 فیلم دی‌سی که پس از The Suicide Squad منتشر خواهند شدآماده ماجراجویی‌های بیش‌تر
19 فیلم دی‌سی که پس از The Suicide Squad منتشر خواهند شد

کیتون در این فیلم در کنار لزلی گریس، شخصیت اصلی فیلم، یعنی باربارا گوردون و جایگزین بت‌گرل، نقش بتمن را ایفا خواهد کرد. جی. کی. سیمونز هم قرار است در نقش جیمز گوردون (پدر باربارا) به این فیلم بازگردد. وی نخستین بار در سال‌های 2017 و 2021 (فیلم لیگ عدالت) در این نقش ظاهر شده بود. برندن فریزر که در حال حاضر نقش Robotman/Cliff Steel را در سریال Doom Patrol دنیای دی‌سی بازی می‌کند به عنوان ویلن این فیلم در نقش Firefly به سایر بازیگران می‌پیوندد.

اینطور که به نظر می‌رسد، فیلم‌ها و سریال‌های کامیک بوکی روز به روز عجیب‌تر می‌شوند. استودیو مارول به تازگی با اکران Spider-Man: No Way Home، دنیای مولتی‌ورس را گسترش داده و برادران وارنر نیز قرار است همین کار را با فیلم The Flash به کارگردانیاندی موسکیتی انجام دهد. این فیلم مدت‌هاست که در دست ساخت بوده و قرار است سال آینده در سینماها اکران شود. در این فیلم ازرا میلر (در نقش فلش) با مایکل کیتون ملاقات می‌کند و دوباره با بن افلک (بتمن) متحد خواهد شد.

مایکل کیتون

فیلم Batgirl در حال حاضر به کارگردانی عادل العربی و بلال فلاح و نویسندگی کریستینا هادسون در دست ساخت قرار دارد و طرفداران می‌توانند مایکل کیتون را در فیلم The Flash که 4 نوامبر 2022 (13 آبان 1401) اکران می‌شود، در نقش بروس وین ببینند.

در اخبار پیشین نیز اعلام شده بود که مایکل کیتون در نقش والچر به دنیای سینمایی مارول باز می‌گردد.

مطلب پیشنهادی:بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟شوالیه تاریکی در برابر انتقام جویان
بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟


پشت صحنه: از بازی جدید اسپایدرمن چه انتظاراتی داریم؟
تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا