عمومی

اوایل سال 2022 جزئیات بیشتری از The Wolf Among Us 2 منتشر میشود

اوایل سال 2022 جزئیات بیشتری از The Wolf Among Us 2 منتشر می‌شود

تل‌تیل گیمز فاش کرد که در اوایل سال 2022 قصد دارد اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره بازی The Wolf Among Us 2 به اشتراک بگذارد.

Telltale Games سال 2018 اعلام ورشکستی کرد و پس از احیای دوباره در سال 2019 اولین پروژه‌ای که تایید شد در حال کار روی آن هستند بازی The Wolf Among Us 2 بود. با این حال، از آن زمان تاکنون اخبار بسیار کمی درباره بازی منتشر شده و طرفداران همواره منتظر ارائه جزئیات جدیدی درباره آن بوده‌اند. خوشبختانه اکنون به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری از بازی منتشر خواهد شد.

بازی The Wolf Among Us 2

تل‌تیل گیمز با انتشار بیانیه جدیدی در شبکه‌های اجتماعی، درباره پروژه‌های آینده خود و پایان سال 2021 صحبت کرد. در این پست به طور خاص به The Wolf Among Us 2 اشاره شده و ظاهرا طرفداران این بازی قرار است جزئیات تازه‌ای دریافت کنند. در پست آن‌ها آمده است:

ما برای اتفاقات آینده بسیار هیجان زده هستیم! تاکنون همکاری خود با Deck Nine Games را برای The Expanse: A Telltale Series اعلام کردیم و در شماره بعدی Game Informer اطلاعت بیشتری درباره بازی‌های خود و استودیو به اشتراک خواهیم گذاشت. سپس در اوایل سال آینده منتظر بمانید تا بتوانیم به جزئیات عمیق‌تری از The Wolf Among Us 2 بپردازیم.

با این وجود باید دید که آیا در اوایل سال آینده شاهد تصاویر یا تریلر جدیدی از The Wolf Among Us 2 خواهیم بود یا خیر. در حال حاضر مشخص نیست که Telltale قصد دارد چه جزئیات و اخبار جدیدی درباره بازی خود ارائه کند.


پشت صحنه: از بازی جدید اسپایدرمن چه انتظاراتی داریم؟

تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا