عمومی

تام هالند میخواهد با فلورانس پیو در دنیای سینمایی مارول همکاری کند

تام هالند می‌خواهد با فلورانس پیو در دنیای سینمایی مارول همکاری کند

فیلم جدید مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) پس از انتظارات فراوان طرفداران بلاخره اکران شد و توانست با عملکرد فوق‌العاده خود در باکس آفیس و ثبت چندین رکورد، نظر مثبت منتقدان و مخاطبان نیز جلب کند. در این میان شاید تام هالند بیش از بقیه بازیگران تحت فشار بوده و اکنون می‌تواند بعد از مدت‌ها نفس راحتی بکشد.

این بازیگر بریتانیایی، بخاطر اینکه چندین بار باعث شده جزییاتی از داستان‌ها و اتفاقات فیلم‌ها، مخصوصا در دنیای سینمایی مارول و پیش از زمان درست آن، لو برود اسمش بد در رفته و از این لحاظ میان طرفداران شهرت دارد. اما اکنون که فیلم جدید مرد عنکبوتی منتشر شده و دیگر رازی درباره آن وجود ندارد، تام هالند می‌تواند با خیال راحت درباره آینده خود در مارول صحبت کند.

توجه: ادامه مطلب حاوی اسپویل داستان Spider-Man: No Way Home است!

مطلب پیشنهادی:13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شدادامه فاز چهارم دنیای سینمایی مارول
13 سریال مارول که پس از فیلم Black Widow منتشر خواهند شد

این آینده می‌تواند شامل تعدادی از ابرقهرمانان باشد که مرد عنکبوتی هنوز آن‌ها را در MCU ملاقات نکرده است.کیت بیشاپ، هریک از جاودانگانی که در فیلم Eternals جان سالم به در بردند و شاید حتی یلنا بلووا ( فلورانس پیو). تام هالند اخیرا در ویدیویی که توسط وبسایت Entertainment Tonight منتشر شده، علاقه خود را برای همکاری با این شخصیت در آینده اعلام کرده است. وی در این باره گفت:

من می‌خواهم با فلورانس پیو کار کنم. فکر می‌کنم حضور مرد عنکبوتی در کنار بلک ویدو (یلنا بلووا) یک پیچش بسیار جالبی را در داستان‌های آینده رقم خواهد زد.

به احتمال زیاد می‌دانید که فلورانس پیو نخستین بار در نقش یلنا بلووا، خواهر ناتاشا رومانوف (با بازی اسکارلت جوهانسون) در فیلم Black Widow حضور پیدا کرد و اکنون هم در قسمت‌های 4 و 5 سریال Hawkeye به این نقش بازگشته و انتظار می‌رود نقش مهمی را در قسمت پایانی سریال ایفا کند. فیلم No Way Home مثال بارزی است که نشان می‌دهد آینده دنیای سینمایی مارول با آنچه طرفداران تاکنون دیده‌اند بسیار متفاوت خواهد بود.

تام هالند

زیرا ممکن بود دکتر استرنج موضوع مولتی‌ورس یا همان جهان‌های موازی را ببندد و ویلن‌ها و ابرقهرمان‌هایی را به جهان خودشان بازگرداند، اما فیلم بعدی مارول که The Multiverse Of Madness نام دارد و نشان می‌دهد که جادوی دکتر استرنج دائمی نخواهد بود. همچنین این احتمال وجود دارد که آخرین مرد عنکبوتی را که برای No Way Home بازگشته است ندیده باشیم. بسیاری از کسانی که این فیلم را دیده‌اند، در توییتر به کمپین مرد عنکبوتی شگفت انگیز 3 پیوستد این روزها که در توییتر ترند شده است.

با این اوصاف، آینده مارول، تام هالند و فیلم‌های مرد عنکبوتی می‌تواند هیجان‌انگیزتر از حال باشد، تنها باید منتظر ماند و دید که مرد عنکبوتی قرار است با کدام ابرقهرمان ملاقات کند. این درحالی است که سازندگان No Way Home می‌گویند به احتمال زیاد این کار را انجام خواهند داد و چه بسا توسعه پروژه بعدی اسپایدی از همین حالا آغاز شده است.

مطلب پیشنهادی:سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟قدم به قدم با سنگ‌های رنگارنگ مارول
سنگ‌های ابدیت چه هستند و چه سرنوشتی در دنیای سینمایی مارول داشتند؟


لتس‌پلی Human Fall Flat: آخرشم نفهمیدیم این بازی چجوریه
تماشا از کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =

دکمه بازگشت به بالا