عمومی

نتفلیکس آمار خیرهکننده فصل دوم سریال The Witcher را منتشر کرد

نتفلیکس آمار خیره‌کننده فصل دوم سریال The Witcher را منتشر کرد

تقریبا یک هفته از پخش فصل دوم سریال ویچر (The Witcher) بازی هنری کویل (Henry Cavill) گذشته و به نظر می‌رسد که بیننده‌های بسیار زیادی را به خودش جلب کرده است.

فصل دوم سریال ویچر توانست در هفته گذشته صدر لیست پربیننده‌ترین سریال‌های استریم شده را ازان خود کند. به صورت کلی سریال The Witcher تنها در سه روز، 142.4 میلیون ساعت تماشا شده است. در جایگاه دوم این لیست فصل اول The Witcher قرار دارد که 49.2 میلیون ساعت تماشا شده است. در واقع طرفداران برای اینکه خودشان را آماده فصل دوم کنند، یک بار دیگر به سراغ فصل اول رفته بودند.

مطلب پیشنهادی:تحلیل شخصیت مالک – زخم کاریمکبث زخمی!
تحلیل شخصیت مالک – زخم کاری

رتبه سوم این لیست در اختیار Titans از پلتفرم HBO Max قرار گرفته است. این سریال در هفته گذشته 23.8 میلیون ساعت تماشا شده است. اگر این اعداد و ارقام را با دیگر سریال‌های محبوب مقایسه کنیم، متوجه عملکرد بسیار خوب ویچر می‌شویم. سریال لایو اکشن Cowboy Bebop، انیمه Arcane و Squid Game در سه روز اول به ترتیب 21.6، 34.1 و 63.1 میلیون ساعت تماشا شده‌اند.

بنابر گزارش سایت کامیک‌بوک، دیگر سریال‌ استریم شده محبوب هفته گذشته، فصل سوم Lost in Space با 19 میلیون ساعت است. فصل اول Lost in Space دو رتبه پایین‌تر و با 12 میلیون ساعت در جایگاه ششم قرار گرفته است. فصل اول Selling Tampa نیز با 14.2 میلیون ساعت در پنجم قرار دارد.

سریال ویچر

علاوه بر هنری کویل در نقش گرالت، دیگر بازیگران سریال شامل آنیا چالاترا (Anya Chalotra) در نقش ینیفر، فریا آلن (Freya Allan) در نقش سیری، جوئی بیتی (Joey Batey) در نقش جکسیر، آنا شافر در نقش تریس، کیم بودنیا (Kim Bodnia) در نقش وزمیر، پل بولین (Paul Bullion) در نقش لمبرت و آجوآ آندو (Adjoa Andoh) در نقش ننکه می‌شود.

هر هشت قسمت فصل دوم سریال ویچر هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و توانسته بازخوردهای نسبتا خوبی نیز از منتقدان کسب کند. یک خبر خوب هم برای طرفداران این سریال داریم و کار فیلم‌‌نامه فصل سوم آن نیز از حالا تمام شده است. خود هنری کویل نیز در مصاحبه‌های پیشین خود ذکر کرده بود که مایل است در هفت فصل دیگر از سریال ویچر حضور داشته باشد.

مطلب پیشنهادی:نقد سریال Sweet Home – جهان در چنگال هیولاهااکتشافی در مورد انسانیت
نقد سریال Sweet Home – جهان در چنگال هیولاها


سینما: نقد و بررسی فیلم Spiderman No Way Home بدون اسپویل!

تماشا با بالاترین کیفیت در یوتوب سینما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا