عمومی

10 شخصیت برتر دیسی که در سال 2021 خلق شدند

2021 سالی بود که در آن شخصیت‌های جدید انتشارات دی‌سی، توجه‌ها را به خود جلب کردند. در رویدادهایی مثل Future State، Fear State و دیگر خطوط داستانی، شریانی عالی برای معرفی این شخصیت‌های جدید به وجود آمده بود.

دی‌سی در این سال به نحوی از مولتی‌ورس خود استفاده کرد تا بتواند موجی جدید از قهرمان‌ها و ویلن‌ها را به مخاطبانش معرفی کند. در کنار رویدادهایی مثل Future State که در آن برخی شخصیت‌های جدید، میراث‌دار شخصیت‌های قبلی شدند، چندین شخصیت کاملاً تازه که پتانسیل تداوم زیادی دارند نیز به وجود آمدند.

در این مطلب به سراغ 10 مورد از شخصیت‌های جدید دی‌سی می‌رویم که در سال 2021 پا به دنیای کمیک‌ها گذاشته‌اند.


10. جی ناکامورا (Jay Nakamura)

جی ناکامورا شخصیت های جدید سال 2021 دی سی

در کمیک Superman: Son of Kal-El، جی ناکامورا تبدیل به یکی از بخش‌های مهم زندگی جان کنت (Jon Kent) شده است. این اکتیویست و ژورنالیست خیلی زود خودش را به عنوان یک شریک حیاتی برای جان اثبات کرد؛ آن هم در حالی که خودش دارای توانایی‌های فرا انسانی مرموزی است. ناکامورا نه تنها به جنبه انسانی سوپرمن اضافه کرده، بلکه او را تبدیل به یک قهرمان بهتر نیز می‌کند.

9. یارا فلور (Yara Flor)

یارا فلور شخصیت واندر وومن جدید دی سی در سال 2021

طراحی، شخصیت و ماجراجویی فلور باعث شده تا او یکی از شخصیت‌های محبوب رویداد Future State دی‌سی شود. این شخصیت در انتهای Dark Nights: Death Metal معرفی شد که یک انتخاب عالی از آب درآمد؛ چرا که دنبال کردن ماجراهای این آمازونی برزیلی در کمیک‌های Future State واندر وومن بسیار لذت بخش بوده است.

محبوبیت یارا فلور به قدری بود که حتی در حالی که از معرفی او در دنیای کمیک‌ها زمان خیلی زیادی هم نمی‌گذرد، برنامه‌هایی برای ساخت یک سریال تلویزیونی از او در شبکه CW طرح‌ریزی بشود؛ هر چند این برنامه‌ها نتیجه‌بخش نبودند.

مطلب پیشنهادی:10 موجود قدرتمند که بتمن شکستشان داده استانسانی در برابر خدایان
10 موجود قدرتمند که بتمن شکستشان داده است

8. استیچ (Stitch)

استیچ یک شخصیت جادومحور است که تازه کمی با قدرت‌هایش آشنا شده. دیدن این که این شخصیت در سری Teen Titans Academy به دنبال ریاست کلاس بود و به دنبال آن تقویت روحیه‌ای که به آن نیاز داشت را به دست آورد، یکی از دلگرم کننده لحظات کمیک‌های دی‌سی در سال 2021 محسوب می‌شود.

7. گلد بیتل (Gold Beetle)

ترکیب بوستر گلد و بلو بیتل منجر به خلق یک شخصیت جدید دی سی در سال 2021 شد

گلد بیتل ترکیبی از بلو بیتل (Blue Beetle) و بوستر گلد (Booster Gold) است که به طرز جالبی به وجود آمده است. این قهرمان قرن 30ام نقشی مهم در محافظت از مولتی‌ورس در برابر آن‌کایندنس (Unkindness) بازی کرد. وقتی که این شخصیت ظاهراً در انتهای Future State محو شد، به نظر می‌آمد که برای همیشه رفته باشد.

خوشبختانه، گلد بیتل وقتی والی وست (Wally West) در حالی که در زمان و اسپید فورس (Speed Force) در حال حرکت بود، دوباره بازگشت تا یک ماجرای دو نفره با فلش داشته باشد. گلد بیتل یک شخصیت سرگرم‌کننده و انرژیک است که تجسم یکی از بهترین برومنس‌های دنیای دی‌سی محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:کدام یک از اعضای جاستیس لیگ می‌تواند یک تایتان را شکست دهد؟برای حل کردن مشکل تایتان‌ها به سراغ جاستیس لیگ برویم؟
کدام یک از اعضای جاستیس لیگ می‌تواند یک تایتان را شکست دهد؟

6. هالی (Haley)

چیز زیادی در مورد هالی، که با نام بایت‌وینگ (Bitewing) هم شناخته می‌شود، نمی‌توان گفت جز این که یک دختر خوب است که خودش را به عنوان یک سایدکیک عالی در جدیدترین ماجراجویی‌های نایت‌وینگ (Nightwing) اثبات کرده است. این سگ که یک پایش را از دست داده، رقابت تنگانگی با لاکی د پیتزا داگ (Lucky the Pizza Dog) برای به دست آوردن بامزه‌ترین سگ دنیای کمیک‌ها دارد.

5. فلت‌لاین (Flatline)

معرفی فلت‌لاین به عنوان شخصیت جدید دی سی در سال 2021 به شیوه‌ای دردناک

فلت‌لاین با بیرون کشیدن قلب رابین در خط داستانی Lazarus Tournament، خودش را به طرز هیجان‌انگیزی معرفی کرد. این ویلن گاث، طراحی قابل توجه و همچنین پس‌زمینه تاریکی دارد.

با این حال، این شخصیت علاوه بر لحظات انسان‌وارانه، بیش‌تر به دلیل توانایی‌های فوق العاده‌اش به چشم می‌آید؛ فلت‌لاین می‌تواند نیروی هر کسی که کشته را جذب کند. تماشای صحبت او در مورد مانگا با رابین در حالی که هر دوی آن‌ها درگیر تورنومنت مرگبار لازاروس بودند، دلگرم کننده بود.

مطلب پیشنهادی:10 آسیب‌دیدگی شدید بتمن که از آن‌ها جان سالم به در برده استخفاش جان سخت
10 آسیب‌دیدگی شدید بتمن که از آن‌ها جان سالم به در برده است

4. بتمنِ جیس فاکس (Jace Fox)

در حالی که تیم فاکس (Tim Fox) خیلی وقت پیش در کمیک‌های دی‌سی معرفی شده بود، اما در سال 2021 بود که به عنوان بتمن جدید، و در حالی که از نام جیس فاکس استفاده می‌کرد، فعالیت کرد. به این ترتیب می‌توان او را به نوعی یک شخصیت جدید در نظر گرفت.

فاکس اثبات کرد که با وجود گرایش بیش‌تر به خشونت، شایسته عنوان بتمن است؛ فرقی نمی‌کند صحبت در مورد رویداد Future State باشد یا خط زمانی اصلی دی‌سی. شخصیت در حال رویش او نشان داده که می‌توان بیش از یک بتمن را در دنیای دی‌سی داشت.

3. میراکل مالی (Miracle Molly)

میراکل مالی نقشی کلیدی در رویداد Fear State دی‌سی بازی کرد؛ او به بتمن کمک کرد تا اسکرکرو (Scarecrow) یا همان مترسک را شکست دهد. نقش این شخصیت و طراحی قابل توجه میراکل مالی که به صورت سایبرنتیکی تقویت شده است به او این اجازه را داد تا به عنوان یکی از قهرمان‌های مهم یکی از ران‌های اخیر بتمن ایفای نقش کند.

مطلب پیشنهادی:10 بار که بتمن به خطرناک‌ترین شخصیت دنیای دی‌سی تبدیل شدوقتی شوالیه تاریکی خطرناک می‌شود
10 بار که بتمن به خطرناک‌ترین شخصیت دنیای دی‌سی تبدیل شد

2. ویسل (Whistle) و لیبووتز (Lebowitz)

ویسل و لیبووتز کار خود را در یک رمان گرافیکی مناسب بزرگسالان جوان آغاز کردند ولی خیلی زود در کنار برخی از آیکونیک‌ترین شخصیت‌های گاتهام قرار گرفتند. این قهرمان توانایی‌های وابسته به سگ‌ها دارد؛ مثل شنیدار و بویایی فرا انسانی که برای تقابل با ادوارد نیگما (Edward Nygma) و پویزن آیوی (Poison Ivy) استفاده شدند.

1. لوی کمی (Levi Kamei)

معرفی یک قهرمان جدید که قرار است نقش یک شخصیت محبوب و اثبات شده را اجرا کند همیشه کار سختی است. اما به نظر لوی کمی که در کمیک Swamp Thing معرفی شد، یک حرکت خوب برای ادامه داستان‌های سوامپ ثینگ است که توانسته جنبه‌های جدیدی را نیز به این فرانچایز اضافه کند. این سری ترسناک با حضور سوامپ ثینگ جدید شریانی عالی برای کمی بود؛ کسی که در بخش دوم ماجراهایش در سال بعد حضور خواهد داشت.


از بین شخصیت‌های جدید کمیک‌های دی‌سی که در سال 2021 معرفی شده‌اند، کدام یک را بیش از دیگران دوست دارید؟ فکر می‌کنید کدام یک از این شخصیت‌های جدید، آینده درخشان‌تری در کمیک‌های دی‌سی داشته باشند؟ دیدگاه‌هایتان را با در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.


(1) 10 فیلم تاریخ سینما که بالاترین امتیاز IMDb را دریافت
در اینجا 10 فیلم برتر تاریخ سینما که در گیشه هم بسیار موفق بودند و IMDb بالاترین امتیاز را به آنها داده است به شما معرفی میکنیم.


(2) بهترین انیمیشن های جهان [ 100 انیمیشن برتر تاریخ ]
میچلها در برابر ماشینها - The Mitchells vs. the Machines میچلها در برابر ماشینها The Mitchells vs. the Machines جزو بهترین انیمیشن های جهان به شمار میآید که وظیفه کارگردانی و نویسندگی آن برعهده مایک ریاندا قرار داشت و


(3) بهترین انیمیشنهای جهان [ 50 انیمیشن برتر دنیا ]
بهترین انیمیشنهای جهان کدام هستند در ادامهی مطلب یک لیست از بهترین انیمیشن های جهان را در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم. انیمیشنهای برتر دنیا که میتواند بسیار سرگرم کننده و جذاب باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا